کرونا به زندان‌های البرز نرسیده است

مدیر کل زندان‌های استان البرزبا اشاره به اینکه هیچ بیمار کرونایی در البرز مشاهده نشده است، گفت: پیش بینی ما استفاده حدود ۶۰۰ نفر از عفو مناسبتی عید نوروز در زندان‌های استان البرز خواهد بود.

600 زندانی در البرز مشمول عفو رهبری می‌شوند/کرونا به زندان‌های البرز نرسیده است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سید عبداله مرتضوی، مدیرکل زندان‌های استان البرز، ظهر امروز در بازدید از ندامتگاه مرکزی کرج، گفت: طی بازدید سرزده‌ای که از اندرزگاه‎ها، قرارگاه سربازان وظیفه و قرنطینه‌های سه لایه با محوریت بررسی  شرایط امنیتی و بهداشتی  ندامتگاه کرج به عمل آمد  خوشبختانه شرایط زندان عادی بوده و هیچ کدام از زندانیان به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند.

وی افزود:  تمامی امور بهداشتی و فردی  زندانیان بنابر دستور العمل‌های سازمانی و ریاست محترم سازمان زندان‌ها دقیقا اجرا شده است و کادر درمانی زندان از جمله پزشکان شیفت با نظارت مستمر و حضور موثر در قرنطینه‌های سه لایه زندان تمامی زندانیان را مورد معاینه قرار داده‌اند و مورد مشکوکی در ابتلا به کرونا مشاهده نگردید  و خوشبختانه تمامی امور تحت کنترل همکارانم بوده و در ایام عید نوروز هیچ مشکلی در حوزه‌های کاری به خصوص بهداشتی و درمانی  وجود نداشته است.

مدیر کل زندان‌های استان البرز در ادامه تصریح کرد: انشالله  از پنجم فروردین که اولین روز کاری ما به شمار می‌آید با جدیت عفو رهبری عید نوروز را اجرا خواهیم نمود و پیش بینی ما استفاده حدود ۶۰۰ نفر از عفو مناسبتی عید نوروز در زندان‌های استان البرز  خواهد بود.

مرتضوی در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی توان خود را به کار می‌بندیم تا امانت دار خوبی برای جامعه باشیم و ماهم وظیفه خود را در این حوزه به خوبی به انجام برسانیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار