برگزاری مسابقات ورزشی كاركنان زن و مرد زندانهای استان البرز

00

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس مسابقات ورزشی كاركنان (زن و مرد) زندانهاي استان البرز طی دو روز به میزبانی این ندامتگاه و با حضور ۷۵  نفر از كارمندان اداره كل ، ندامتگاه مرکزی و ندامتگاه فردیس برگزارگردید.

 

صفیاری

صفیاری رئیس ندامتگاه فردیس در حاشیه این دوره از مسابقات گفت: این مسابقات طبق تقویم اجرایی فعالیتهای فرهنگی و تربیتی بوده و جهت تقويت روحيه خدمتي كاركنان و ايجاد صميميت و شادابي و نشاط در بين آنان برگزار گردید. که ندامتگاه فردیس به عنوان میزبان برای نخستین بار طی هماهنگی با ارباب جمعیه ورزش و جوانان شهرستان فردیس این مسابقات را خارج از محیط زندان برگزار نمود. در این دوره از مسابقات که در رشته های شنا، تنیس روی میز، دوومیدانی(۱۰۰متر، ۱۵۰۰ متر و پرش طول) ویژه کارکنان مرد و رشته های شنا، بدمینتون، تنیس روی میز و طناب زنی ویژه کارکنان زن برگزار گردید، نتایج ذیل بدست آمد.

در بخش زنان

تنیس روی میز:

152718_370

۱-        سادات الرسول                    ندامتگاه کرج                                        مقام اول

۲-        فرشته صادقی                     ندامتگاه فردیس                                     مقام دوم

۳-        زینب زرگر وفا                ندامتگاه فردیس                                      مقام سوم

 

شنا:

77266_284

 

۱-  بنی آدم                        ندامتگاه کرج                              مقام اول                                                  ۲- نصیبه رضایی                ندامتگاه فردیس                           مقام دوم

۳- مرضیه حسینی             ندامتگاه فردیس                           مقام سوم

 

2134163_203

رشته طناب زنی:

۱- مرضیه حسینی                        ندامتگاه فردیس            مقام اول

۲- صغری کولیوند                       اداره کل                      مقام دوم

۳- سادات رسول                          ندامتگاه کرج              مقام سوم

 

بدمینتون:

20 Sep 2000: Service detail during the Mens Singles Badminton Quarterfinal at Pavilion 3 on Day Five of the Sydney 2000 Olympic Games in Sydney, Australia. Mandatory Credit: Darren McNamara /Allsport

 

۱- طیبه عباسیان              ندامتگاه فردیس                                مقام اول

۲- زینب زرگر وفا        ندامتگاه فردیس                             مقام دوم

۳-  میرزایی              ندامتگاه کرج                               مقام سوم

 

در بخش مردان

شنا:

h96_400

۱- صمصامی          ندامتگاه کرج                          مقام اول

۲- حسین جاوند         ندامتگاه فردیس             مقام دوم

۳- مظاهر چگینی      اداره کل                         مقام سوم

 

دوومیدانی: ۱۰۰ متر

IMG_0061

۱- حسین جاوند        ندامتگاه فردیس            مقام اول

۲- نیما شکری          ندامتگاه فردیس            مقام دوم

۳- سعید زمانی         ندامتگاه کرج              مقام سوم

 

دوومیدانی: پرش طول

02

۱- نیما شکری                  ندامتگاه فردیس            مقام اول

۲- جلال حداد                ندامتگاه فردیس           مقام دوم

۳- علی گودینی              اداره کل                     مقام سوم

 

دوومیدانی: ۱۵۰۰ متر

01

۱- سعید زمانی     ندامتگاه کرج      مقام اول

۲- علی     گودینی       اداره کل        مقام سوم

۳- رضا صالحی نژاد    ندامتگاه کرج     مقام سوم

 

تنیس روی میز:

IMG_0542

۱- سید احمد جعفری                اداره کل           مقام اول

۲- مصطفی زاهد صمیمی         ندامتگاه کرج     مقام دوم

۳- حمید عزیزیان                   اداره کل            مقام سوم

 

IMG_0075IMG_0076IMG_0583SAM_4632

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*