۱۰ مددجو در بازدید قضات اجرای احکام کیفری از ندامتگاه کرج آزاد شدند

سید مهدی رضا کاظمی معاون دادستان مرکز استان البرز و رئیس اجرای احکام استان البرز در حاشیه دیدار و بررسی مشکلات زندانیان ندامتگاه کرج ازآزادی ۱۰ زندانی از ندامتگاه کرج خبر داد.
وی افزود: دیدار با مددجویان ندامتگاه های استان البرزتوسط قضات دادگستری ، مخصوصاً، شعب اجرای احکام کیفری کرج به صورت مستمر و مداوم صورت می پذیرد . با توجه به ازدحام و شلوغی شعب دادگستری امکان بررسی مشکلات مددجویان در شعب فراهم نمی باشد لیکن در این گونه دیدارها ، قضات با فراغ بال به مشکلات مددجویان رسیدگی می نمایند .


معاون دادستان مرکز استان البرز مرخصی پایان حبس را یکی از ابزارهای مهم در کاهش جمعیت کیفری دانسته و تصریح نمود: در راستای سیاست های حبس زدایی قوه قضائیه ووفق دستورالعمل شرایط اعطای مرخصی و انتقال به زندان نیمه باز و مراکز حرفه آموزی و اشتغال مددجویان ندامتگاههای استان البرز مصوب رئیس کل محترم دادگستری استان البرز به مددجویان مرخصی پایان حبس اعطاء می گردد که در این دیدار نیز ۱۰نفر از مددجویان مشمول این مقررات گردیدند .


سرپرست اجرای احکام کیفری استان البرز در خصوص دیگر مزایای دستورالعمل مذکور اظهار داشت :در جهت اصلاح و بازپروری مددجویان ، هر مددجویی که موفق به حفظ یک جزء از قرآن کریم گردد از ۳۰روز مرخصی تشویقی بهره مند می گردد ، همچنین مددجویان در صورت حضور در مسابقه کتابخوانی می توانند از ۷روز مرخصی تشویقی بهره مند گردند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار