کلاس آموزشی اطفاء حریق در ندامتگاه مرکزی کرج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج: با هدف ارتقا سطح آگاهي كاركنان در ايمني و آتش نشانيِ مواقع اضطراری و بروز حادثه، کلاس آموزشی آتش نشانی (اطفاء حریق)  با همکاری بنیاد تعاون زندانیان وبا حضور کارکنان در ندامتگاه مرکزی کرج برگزار شد.

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج در  این خصوص گفت: به منظور آشنایی پرسنل با روش های فرونشاندن آتش در هنگام حوادث ، طی هماهنگی با  آتش نشانی شهرستان کرج،  بخش آموزش آن اداره مبادرت به برگزاری یک دوره آموزش اطفاء حریق جهت پرسنل ندامتگاه نمود .

وی تصریح کرد: این دوره که شامل آموزش مهارتهاي ايمني و اطفاء حريق، انواع حریق و نحوه مواجهه با آن، انواع خاموش کننده ها و روش استفاده از آنها و نیز کاربرد انواع کپسولهای اطفاء حریق  بود  مورد استقبال کارکنان قرار گرفت و فرصتی را جهت آزمون آموخته های خود در مورد روش های فرونشاندن آتش، در اختیار آنان قرارداد.

فتاحی خاطر نشان کرد: همه ساله آموزش های اطفاء حریق جهت کارکنان بصورت دوره ای برگزار می شود تا همواره تمامی کارکنان آمادگی و توانایی لازم برای مقابله با آتش سوزی را داشته و احتمال خسارات و تلفات را به حداقل برسانند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار