کسب رتبه برتر اداره کل زندانهای استان البرز در جشنواره شهید رجایی

اداره کل زندانهای استان البرز در جشنواره شهید رجایی در میان دستگاههای اجرایی  استان البرز رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز مجید مقصودی رئیس اداره  ارزیابی عملکرد ،بازرسی و پاسخگویی  به شکایات زندانهای استان البرز با اعلام این خبر گفت  : صبح امروز شاهد  اهدای لوح تقدیر از طرف استاندار البرز و تندیس جشنواره به آقای باقری مدیر کل زندانهای استان البرز دراستانداری به جهت احراز رتبه برتر در شاخص های اختصاصی در بین همه دستگاههای اجرایی استان البرز بودیم .

وی افزود : مهمترین شاخص های اختصاصی  زندانهای استان البرز در حوزه های اصلاح و تربیت همچون امور فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ،حمایت از مددجویان و خانواده آنان ، امور قضایی و اجرای احکام می باشد .

مقصودی تصریح کرد : مفتخریم که توانستیم با تلاش وهمنوایی گروهی به سرپرستی مدیر ارشدمان  که یادگار و منتصب به شهید والامقام لاجوردی است این موفقیت را کسب نماییم که این دستاورد مهم را  به همه همکاران خوبم تبریک می گوییم .

گفتنی است  مسئولیت جمع آوری ، ارزیابی و ارسال شاخص های اختصاصی به همت اداره  ارزیابی عملکرد ،بازرسی و پاسخگویی  به شکایات زندانهای استان البرز بوده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار