کسب رتبه اول زندانهای استان البرز در ترویج و توسعه فرهنگ نماز

در دومین اجلاس استانی نماز استان البرز با عنوان “نماز و فضای مجازی” اداره کل زندانهای استان البرز رتبه اول را در ترویج و توسعه فرهنگ نمازاز  بین دستگاههای اجرایی استان به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز، در دومین اجلاس استانی نماز استان البرز محمد علی نجفی استاندار البرز با اعطای لوح تقدیر از جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز به دلیل کسب رتبه اول “ترویج و توسعه فرهنگ نماز” تقدیر نمود .

این گزارش حاکی است : در بخشی از این تقدیر نامه آمده است ؛ نظر به ارزشیابی صورت گرفته توسط هیات ارزیابی ستاد اقامه نمازاستان، کسب رتبه اول در بین دستگاههای اجرایی استان در سال ۱۳۹۵، نشان از تلاشها و مجاهدت های جنابعالی در امرترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز می باشد . به پاس این موفقیت ضمن تقدیم این لوح تقدیر ؛ دوام و بقای توفیقات جنابعالی و سایر همکاران گرانقدر را از درگاه ایزد متعال مسالت دارم

بنابر این گزارش  صبح امروز این اجلاس در دانشگاه آزاد اسلامی کرج با حضور  حجت الاسلام محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور، محمد علی نجفی استاندار البرز ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، مسئولین فرهنگی و قرآنی استان ، مسئولین نظامی و انتظامی استان حضور داشتند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار