کسانی که در امر ورزش اهتمام دارند از فکر و جسم سالمتری برخوردارند

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : بمناسبت هفته ولایت و اعیاد قربان و غدیر و همچنین در راستاي اجرایی نمودن برنامه هاي مدون فرهنگي و تربيتي سازمان  و با هدف ارتقاءآمادگي جسماني و نيز ايجاد نشاط و شادابي در بين مددجویان  ،  با همت اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج ، به مددجویانی که در عرصه ورزش در ندامتگاه فعالیت داشته اند ، جوایزی با حضور ایرج فتاحی مدیر و جمعی از روسای اندرزگاهها و برخی مسئولین  ندامتگاه در حسینیه مرکزی  اهداء گردید .   

 ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ،در ابتدای این مراسم  گفت:  ورزش یک ضرروت است و زندگی بشر همیشه دارای تحرک است که این خود نوعی ورزش است.  وی همچنین  ادامه داد ، کسانی که در امر ورزش اهتمام ویژه ای دارند از فکر سالم و جسم سالمتری نیز برخوردارند.

 وی همچنین با توصیه به مددجویان گفت باید از امکانات و آموزش های فرهنگی  و ورزشی موجود نهایت استفاده را ببرند و ضمن جبران اشتباهات گذشته گامی موثر برای آینده خود و خانواده و جامعه بردارند.

فتاحی خاطر نشان کرد : ما بایستی در مسیر ائمه اطهار گام برداریم و آنان را الگوی خود در زندگی قرار دهیم و با توجه به اینکه بعضی از امامان ما در زندان بودند هیچ گاه دست از فعالیت خود در مسیر سعادت برنداشتند و لحظه ای زندان نتواست از میزان عبادت آنان ذره ای کم نماید.  وی همچنین ادامه داد مهم نیست در چه جایی هستیم ، مهم این است که بهترین استفاده را از زمان و مکان برای نزدیکی به خداوند متعال ببریم ولو اینکه در زندان و یا هر کجای دیگر باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار