کتابخانه ندامتگاه فردیس تجهیز خواهد شد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس رئیس کتابخانه شهرستان فردیس در بازدید از کتابخانه ی ندامتگاه  فردیس گفت : با بررسی کتب موجود در ندامتگاه فردیس به این نتیجه رسیدیم برای تجهیز این کتابخانه که مخاطبین آن معلولین اجتماعی هستند بیش از سایر کتابخانه هادر سطح شهر اهتمام نماییم .

طباطبایی افزود : امروز به اتفاق همکارانم به این ندامتگاه آمدیم،  مرکزی که ساکنین آن شهروندهان ما می باشند اما شهروندانی که از بدحادثه گرفتار بند و زندان شده اند و در این شرایط چه همدم و همراهی بهتر از کتاب که بتواند ضمن پرکردن اوقات فراغت آنان تحمل حبس را برای آنان تاحدودی قابل تحمل تر نمایید .

 احمد حاجیلو معاون ندامتگاه فردیس نیز طی این  بازدید ضمن اشاره به تفاهنامه فی مابین کتابخانه ها و سازمان زندانها گفت : عملیاتی تر شدن مفاد تفاهنامه ها با این گونه اقدامات آقای طباطبایی و همکاران شان تجلی پیدا می کند و سازمان زندانها مفتخر به ارتباط خوب و موثربا نهاد کتابخانه هاست

 وی  اظهار داشت: رویکرد مددجویان به امر مطالعه در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده و اشتیاق مطالعه را به وضوح میتوان در این عزیزان مشاهد نمود. که این امر وظیفه ما و دست اندرکاران حوزه کتاب را بسیار سنگین میکند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار