همزمان با شهادت حضرت فاطمه (س) مراسم یادبود شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ندامتگاه فردیس برگزار شد

در سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و به مناسبت ترور ناجوانمردانه ومظلومانه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی مهندس و همراهان آن شهید بزگوار توسط آمریکا جهانخوار، مراسم زیارت عاشورا و عزداری در حسینیه مرکزی ندامتگاه فردیس با حضورکارکنان و پرسنل وظیفه برگزار گردید.
صالحی نیا مسئول فرهنگی و تربیتی ندامتگاه فردیس با بیان این خبر گفت: این مراسم با حضور جمعی ازکارکنان و پرسنل وظیفه در راستای بزرگداشت شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و ایثار، جهاد و فداکاری های سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید.
در این مراسم کارکنان و پرسنل وظیفه ازمداحی صفر عزیزی از مداحان مطرح کرج بهره مند گردیدند.
 صالحی نیا با بیان این مطلب که: شهید حاج قاسم با شهادت خود قلب تمامی آزادگان جهان را غمگین نمود گفت: سردارشهید حاج قاسم سلیمانی نمونه یک انسان کامل وخودساخته ویک سرباز ولایت به تمام معنا بود. حاج قاسم عاشق شهادت بود از اینکه از دوستان شهیدش جامانده بود بسیار ناراحت بود وعاقبت خداوند مزد جهاد وفداکاریهای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با شهادت به ایشان عنایت فرمود ویقیناً خون سردار سلیمانی دامان آمریکا  رادر منطقه خواهد گرفت وبه یاری خداوند بساط کفر از بلاد مسلمانان برچیده خواهد شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار