همت و تلاش همکارانم در سال ۹۶ ستودنی بود

جبار باقری مدیرکل زندانهای استان البرز در دیدار نوروزی با کارکنان زندانهای استان البرز در ندامتگاه کرج گفت:  نتایج ارزشیابی های سازمانی نشان دهنده همت و تلاش همکارانم است.

وی افزود: احراز رتبه عالی در بخش آمار و انفورماتیک، احراز رتبه عالی در بخش قضائی و اجرای احکام، کسب رتبه برتر توسط انجمن حمایت از زندانیان، کسب رتبه برتر مرکز مراقبت بعد از خروج در جذب تسهیلات ویژه زندانیان آزاد شده، کسب رتبه برتر در بین یگان های حفاظت زندانهای سراسر کشور و کسب عنوان رتبه برتر توسط حفاظت و اطلاعات ،  انتخاب اداره ارزیابی  عملکرد و بازرسی به عنوان سرگروه ادارات عملکرد و بازرسی سراسر کشور وتلاش این اداره جهت   دریافت  تندیس طلائی   بالاترین امتیاز ارزشیابی در سطح استان البرز مربوط  به تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق مصرف کنندگان  و چندین عنوان کشوری و استانی بیانگر زحمات شبانه روزی شما همکاران ساعی و خدوم است.

مدیرکل زندانهای استان البرز در ادامه ضمن بیان اقدامات مثبت بخش های حمایتی همچون انجمن حمایت از زندانیان و ستاد دیه تصریح نمود: در سال گذشته بیش از ۴۴۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد از زندان آزاد شدند که تعداد ۵۰ نفر از سهم اختصاص داده شده توسط ستاد دیه کل کشور بیشتر آزادی داشته است و انجمن حمایت از زندانیان کرج نیز در بخش جذب درآمد رتبه عالی را در کشور کسب نموده است.

وی ضمن اشاره به عنوان نام گذاری سال ۱۳۹۷ به حمایت از کالای ایرانی تاکید نمود هر سال مقام معظم رهبری برای بهتر شدن زندگی مردم، توسعه کشور و… محور فعالیتها را با نام گذاری سال ها مشخص می فرمایند، حمایت از کالای ایرانی یعنی خودباوری و حمایت از نظام اقتصادی و سیاسی وطن، حمایت از کالای ایرانی تنها یک عنوان یا یک شعار، بلکه یک ایدئولوژی و سبک زندگی است. حمایت از تولیدکنندگان داخلی یعنی عزت و سربلندی و این زمانی به دست می آید که پشتوانه همدلی و همت مضاعف در کنار هم بستری آماده نمائیم تا صرفا از محصولات داخلی خود، خانواده و در محیط کار استفاده نمائیم امسال تمام خریدهای ما همچون سال گذشته و چه بسا بیشتر از آن قطعا ایرانی خواهد بود.

این گزارش می افزاید در پایان این دیدار مدیرکل زندانهای استان البرز ضمن اشاره به پرداختی های خوب طی سال و امور رفاهی  به کارکنان،  به سوالات حاضرین پاسخ گفت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار