هدف اصلی شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ: اطلاع رسانی و آگاهسازی

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : اولین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ در سال ۱۳۹۵ با حضور فرماندار و دیگر اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان در محل دفتر ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید .

این گزارش حاکیست: سید مجتبی حسینی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ضمن خیر مقدم به فرماندار و دیگر اعضای شورای
فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به این مرکز ، گزارش مبسوطی از عملکرد ندامتگاه و چگونگی نحوه  نگهداری مجرمین بالاخص  مجرمین مواد مخدر ارائه نمود .

 وی در ادامه گزارش خود افزود:  ۴۰ درصد از جرایم و مجرمینی که در این مرکز نگهداری می شوند مجرمینی هستند که با مواد مخدر در ارتباط هستند و با فرهنگ سازی در جامعه می توان از افزایش اینگونه جرایم جلوگیری به عمل آورد.

در ادامه این جلسه کلیه اعضای شورا نیز گزارشی از عملکرد و همچنین برنامه سال جدید حوزه اداری خود  و در راستای مبارزه با مواد مخدربه  نماینده عالی دولت در شهرستان ساوجبلاغ ارائه نمودند.

بنابراین گزارش:  ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ ضمن تشکر و ارزوی موفقیت برای مدیریت و مسئولین ندامتگاه مرکزی کرج به جهت برگزاری جلسه فوق ، اطلاع رسانی و آگاهسازی را هدف اصلی شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر دانست و از همه دستگاه ها خواست تا در این امر اقدامات لازم را بعمل آورند وی همچنین در ادامه افزود ما می توانیم از ظرفیت های دینی و عقیدتی نیز در کاهش استفاده از مواد مخدر به کار بندیم و در این راه از همه دوستان دست یاری می طلبیم .

در پایان کلیه اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ به همراه سید مجتبی حسینی از قسمت های مختلف پوسته داخلی از جمله ساختمان بهداری ، سالن ملاقات و اندرزگاههای مواد مخدر از نزدیک بازدید کرده و درجریان امورات قرار گرفتند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار