معتقد سرپرست ندامتگاه فردیس: نیروی انتظامی بازویی قوی و توانمند در تامین امنیت جامعه است

دیدار سرپرست ندامتگاه فردیس با جانشین فرمانده یگان ویژه استان البرز

به منظور تعامل هرچه بیشتر با یگان ویژه و در راستای تامین امنیت و همکاری های بیشتر بین ندامتگاه فردیس با نیروی انتظامی، معتقد سرپرست ندامتگاه فردیس با سرهنگ گلشنی جانشین فرمانده یگان ویژه استان و هیات همراه دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار سرپرست ندامتگاه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با قدردانی از تلاش ها و زحمات فرماندهی و پرسنل یگان ویژه انتظامی استان در پشتیبانی نیروهای یگان حفاظت این ندامتگاه گفت: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده و با توجه به شرایط موجود آرامش در ندامتگاه فردیس برقرار بوده و پشتیبانی نیروهای یگان ویژه انتظامی استان در کنار بالا بردن ضریب امنیتی ندامتگاه ها مایه ی دلگرمی کارکنان زندانهای استان است .

معتقد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بازویی قوی و توانمند در تامین امنیت جامعه بوده و تعامل با نیروی انتظامی فرصتی مناسب برای رفع مشکلات و موانع امنیتی موجود در ندامتگاه است،
گفت : بدیهی است بدون استقرار امنیت، بسترخدمات اصلاحی وتربیتی فراهم نمی آید و رعایت نظم و انضباط و امنیت می تواند در توسعه این خدمات موثر واقع گردد.

سرهنگ گلشنی جانشین فرمانده یگان ویژه استان با تاکید بر شناخت محیط های فیزیکی زندان توسط نیروهای ویژه گفت: برقراری نظم و امنیت و اجرای طرح های مشترک نیروی انتظامی در جهت حفظ و نگهداری زندان که از مراکز امنیتی و مکان های حساس به شمار می آید، لازم و ضروری است.

در ادامه این جلسه جانشین فرمانده یگان ویژه انتظامی استان از حمایت های سرپرست ندامتگاه قدردانی و از آمادگی کامل این نیروها در اجرای مانورها و رزمایش ها در داخل زندان ها با در نظر گرفتن شرایط محیطی خبر داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار