نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان البرز با کارکنان ندامتگاه کرج

صبح امروز جبار باقری در نشست صمیمی با کارکنان ندامتگاه کرج ضمن تشریح سیاستها وبرنامه های دردست اجرا از نزدیک با کارکنان گفتگو و به سوالات آنان پاسخ داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز ، جلسه پرسش و پاسخ کارکنان ندامتگاه کرج در اجرای تصمیمات اتخاذ شده در جلسه صیانت از کارکنان  در فضای صمیمی برگزار شد .

این گزارش می افزاید : در ابتدای این جلسه مدیر کل زندانهای استان البرز طی سخنانی ، صیانت از منابع انسانی را به عنوان یکی از اولویتهای سازمان زندانها برشمرد و افزود : اهمیت و سختی کار زندانبانی با تکیه بر نظام ارزشی اصلاح و تربیت بر هیچ کس پوشیده نیست ، بنده افتخار می کنم به داشتن همکارانی که اصول اعتقادی و کمک به همنوع و دستگیری از افراد آسیب دیده را به عنوان  اصول متعالی خود قرار داده اند .

رئیس ستاد صیانت از کارکنان زندانهای استان البرز در ادامه اظهار داشت :مفتخرم در این جا اعلام نمایم که فرزندان کارکنان ما در سطح دستگاههای قضایی استان در حفظ و قرآت قرآن رتبه نخست را کسب نموده اندو این به معنی تعالی اصول اعتقادی در بین خانواده کارکنان است  و اینکه مدیر زندان برای رضایت اولیای دم ، دست آنها را می بوسد و مددکارانی که باعشق نوع دوستی در خدمت رسانی و کمک به این افراد شب وروز نمی شناسند ،از مجموعه ای که نفس شهید والامقام لاجوردی به آن خورده است نباید انتظار دیگری غیر از این داشت .

وی افزود : بخشهای  امنیتی  ، حمایتی و اصلاحی و تربیتی اهتمام جدی خود را جهت ارتقای مجموعه داشته اند که قدردان آنها هستم .

مدیر کل زندانهای استان البرز در ادامه توصیه های مدیریتی بسیار مهمی در خصوص انجام بهینه  فعالیتها در تمامی حوزه های کاری مطرح نموده وبه  برگه های پرسش و پاسخ کارکنان پاسخ داد .    

              

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار