نجات از اعدام با رضایت اولیای دم در زندان کرج

بعد از۷سال زندانی که بدلیل قتل نفس به اعدام محکوم شده بود با گذشت شاکی واولیای دم از اعدام نجات یافت .

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه کرج  با اعلام این خبرگفت : در سال ۱۳۹۰زندانی که در حال حاضر ۵۸سال سن دارد  بدلیل اختلافات شخصی مرتکب قتل می شود وبعد از ورود به زندان همواره از جرم خود به عنوان یک اقدام ناخواسته و حادثه یاد می کرد  و اظهارپشیمانی وندامت داشت .

وی افزود : به دلیل فشارهای روحی و روانی که زندانی در زمان مدت نگهداری در زندان داشت توسط گروه مددکاران اجتماعی  زندان که درشعبه شورای حل اختلاف ندامتگاه کرج نیز انجام وظیفه می نمایند مددجو پذیرش می شود و از چها رسال گذشته تعامل و ارتباط با اولیای دم شروع می شود که خوشبختانه بعداز گذشت ۷سال زندانی  با رضایت شکات به آغوش خانواده خود بازگشت .

   مدیر ندامتگاه کرج در ادامه اظهار داشت : بنابر دستور آقای باقری مدیر کل زندانهای استان البرز از چهار سال گذشته کمیته صلح و سازش به ریاست ایشان در زندان تشکیل  شده است و تا به این زمان ۶۰نفر از پرونده های  اعدام توسط این کمیته جهت رضایت اولیای دم اقدام نموده اند  واز همکاران خوبم آقایا ن هادی تنها ، عابدین عباسی ، داود تیموری ، محسن اکبر پور که زمینه رضایت اولیای دم را در این پرونده مهیا نموده اند تشکر می کنم .

گفتنی است در حال حاضر چندین پرونده دیگر جهت رضایت از اولیای محترم دم در دستور کار کمیته صلح و سازش قرار دارد که ان شااله امیدواریم در آینده گزارش های خوبی در اینزمینه ارائه نمایم .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار