معصومه ابتکاربازندانیان بند نسوان ندامتگاه فردیس کرج دیدارو گفتگو نمود

بیش از ۱۶۰مددجودر  بند نسوان فردیس همزمان با بازدیدو دیدار شب گذشته معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده از  مرخصی بهرمند شدند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرزسید عبداله مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز ضمن اثر بخش دانستن این بازدید و دیدار با اعلام این خبر گفت : امشب در این بازدید ۵ساعته که با حضورجناب شهبازی  استاندار البرز و جناب شاکرمی دادستان مرکز استان انجام شد ضمن گفتگو ودیدار با اکثریت زندانیان علاوه بر اینکه با ۱۶۰نفر از مددجویان گفتگو شد به درخواسته های آنها توسط دادستان مرکز استان البرز رسیدگی شد . و به تمامی زندانیان زن که استحقاق مرخصی را داشتند  یکماه مرخصی اعطا گردید .

وی افزود : یکی از مهمترین اثرات این دیدار بررسی پرونده های زنان زندانی در کمیسون عفو خارج از نوبت بود که با تحقق این مهم باید شاهد آزادی تعداد بیشتر مددجویان زن زندانی  ندامتگاه فردیس در آینده باشیم .

مدیر کل زندانهای استان البرز در ادامه تصریح نمود : یکی دیگر از نتایج این سفر وبازدید پربرکت تخصیص اعتبار ۲۰۰میلیون تومانی جهت زندانیان نیازمند  و آبرومندی بود که با مبالغ پایین بدلیل ردمال در زندان به سر می برند  که مقررشد توسط شهردار ی ،شورای شهر و انجمن حمایت زندانیان و چند موسسه خیریه تامین شود .

مرتضوی در ادامه ازمعصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده ، عزیز اله شهبازی استاندار البرز و شاکرمی دادستان مرکز و سایر همراهان قدردانی نمود و اظهار داشت : امشب با حضور این عزیزان اوقاتی خوب وماندگاری  رقم خورد به خصوص دیدار صمیمی و مهربانانه بازدید کنندگان در جمع مددجویان و معاضدت های حقوقی و اعطای مرخصی به زندانیان  توسط  جناب شاکرمی دادستان مرکز استان البرزوهمچنین  اختصاص وقت و همراهی آقای شهبازی استاندار البرز  که تلفیق این همراهی نتایجی بود که توضیح داده شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار