معاون اداری و مالی زندانهای استان البرز:رمز موفقیت در تشریک مساعی و هم اندیشی بود.

فرهاد بهرامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان البرز گفت: احراز رتبه های برتر در مجموعه های کاری در سال ۹۶ به دلیل هم اندیشی و تشریک مساعی بوده است.

معاون اداری و مالی زندانهای استان البرز اولویت های کاری تحت سرپرستی خود را برگرفته از اولویت های سازمانی و دستورات مدیرکل زندانهای استان البرز دانسته و اظهار داشت: هفت اولویت در ابتدای سال ۱۳۹۶ برای مجموعه کاری اینجانب همچون امور مالی و پشتیبانی ، رفاه کارکنان، کارکنان و خدمات اداری، دفتر فنی و مهندسی، بودجه، آمار و انفورماتیک و آموزش کارکنان تبیین گردید.

وی مهمترین اولویت کار خود را شناسایی نقاط قوت و ضعف و تلاش در بهبود وضع موجود دانسته و تصریح نمود: احصاء نیازهای هزینه ای ندامتگاهها در کلیه امورات و برنامه ریزی در جهت انجام آنها ، رسیدگی به امور کارکنان در حوزه های مختلف با تشکیل شورای صیانت از حقوق کارکنان ،  نظارت بر مصرف صحیح اعتبارات و پرهیز از خرید محصولات خارجی ( مصرفی و تملک ) تعامل با سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تشریح نیازهای اعتباری اداره کل در دو حوزه ی تملک دارائی های سرمایه ای و هزینه ای ودفاع  از بودجه . از مهمترین اولویت های دیگر مجموعه معاون اداری و مالی زندانها بوده است.

دبیر شورای حقوق صیانت از کارکنان در ادامه افزود: صیانت و ارتقای سطح کارکنان و منابع انسانی برای ما به عنوان یکی از اولویت های سازمانی تعیین شده است که در سال گذشته شورای صیانت با بیش از ۱۵ مصوبه نسبت به شناسایی کارکنان ساعی و شناسایی  مشکلات پیش رو آنها  تشکیل شد.

فرهاد بهرامی با بیان نوع عملکرد مجموعه های کاری در سال ۹۶ اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در پایان سال ۱۳۹۶ خوشبختانه ما تا به این زمان پنج عنوان برتر در بخش های مختلف آمار و انفورماتیک ، یگان انتظامی ، اداره قضائی، مرکز مراقبت بعد از خروج ، تکریم ارباب رجوع و چندین عنوان برتر دیگر در بخش اقامه نماز کسب نموده ایم که با همکاری گروهی حاصل شده است که جا دارد از زحمات همه همکاران و رهنمودهای مدیرکل محترم زندانهای استان البرز آقای باقری تشکر نمائیم.

معاون اداری و مالی زندانهای استان البرزدر خصوص چشم انداز والوویت مهم کاری ر سال ۱۳۹۷گفت : چارچوب اولویت کاری از سوی ستاد سازمان اعلام می گردد که بومی سازی شده و طی جلسات تخصصی مدیریت کیفیت با حضور مدیر کل محترم زندانهای استان البرز بررسی شده و در مرحله اجرا قرار می گیرد با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و تکلیف شرعی ، در جهت عدم خرید و مصرف کلای خارجی خود را مکلف می دانیم و حمایت از تولید داخلی را وظیفه خود می دانیم بنابراین به کارپردازهای خود دستور داده شده است به هیچ عنوان کالای خارجی  خریداری نشود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار