مشعل سومین دوره بازیهای المپیک مددجویان در ندامتگاه مرکزی کرج روشن شد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : در راستاي اجرایی نمودن برنامه هاي مدون فرهنگي و تربيتي سازمان  و با هدف ارتقاءآمادگي جسماني و نيز ايجاد نشاط و شادابي در بين مددجویان  ،  با همت اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج ،افتتاحیه سومین دوره بازیهای المپیاد مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج ، با حضور فرهاد بهرامی معاون اداری مالی و پشتیبانی اداره کل زندانهای استان البرز  ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه و جمعی ازکارکنان اداره کل زندانهای استان البرز ، مسعود ارغا مدیر داخلی و جمعی از روسای اندرزگاهها و برخی مسئولین  ندامتگاه در باشگاه تربیت بدنی این مرکز برگزار گردید .   

 فرهاد بهرامی معاون مدیر کل زندانهای استان البرز ،در آیین افتتاحیه  این دوره از مسابقات گفت:  ورزش یک ضرروت است و زندگی بشر همیشه دارای تحرک است که این خود نوعی ورزش است.  وی همچنین  ادامه داد ، کسانی که در امر ورزش اهتمام ویژه ای دارند از فکر سالم و جسم سالمتری نیز برخوردارند.

 وی همچنین با توصیه به مددجویان گفت باید از امکانات و آموزش های فرهنگی  و ورزشی موجود نهایت استفاده را ببرند و ضمن جبران اشتباهات گذشته گامی موثر برای آینده خود و خانواده و جامعه بردارند.

همچنین در حاشیه این مراسم احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی درخصوص نحوه برگزاری از این دوره گفت : این مسابقات در دو دوره ، درون اندرزگاهی و برون اندرزگاهی برگزار گردید که با برگزاری مسابقات در داخل اندرگاهها  ،نفرات برتر از هر اندرزگاهها  به مرحله دوم راه یافته اند در مرحله اول یا به اصطلاح درون اندرزگاهی تعداد ۳۳۷۶ نفر از مددجویان در ده رشته ۱- طناب کشی ۲- فوتبال گل کوچک ۳- تنیس روی میز ۴-بدمینتون ۵- فوتبال دستی ۶- دارت ۷-  طناب زنی ۸- آمادگی جسمانی ۹- والیبال ۱۰- مچ اندازی .با هم به رقابت پرداخته اند که تعداد ۷۶۴نفر به مرحله دوم یا برون اندرزگاهی راه یافته اند که انشالله تعالی در همین ده رشته بین اندرزگاهها با هم دیگر به رقابت خواهند پرداخت  . وی همچنین خاطر نشان کرد علاوه بر مسابقات ذکر شده فوق مسابقات کشتی ، فوتسال و کبدی و زورخانه ای نیز انجام خواهد شد

در پایان مدیر ندامتگاه از مسئولین برگزار کننده این مسابقات  تشکر و قدر دانی نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار