مشعل المپیاد ورزشی زندانیان کشور به ندامتگاه کرج رسید

 

المپیاد ورزشی مددجویان که همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است طی مراسمی با برافروختن مشعل المپیاد در ندامتگاه کرج آغاز شد .

در این مراسم پس از رژه تیم های شرکت کننده جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز طی سخنانی گفت : ورزش از مهمترین مولفه های اصلاح و تربیت به شمار می آید که علاوه بر تقویت جسم در تامین سلامت روانی افراد نیز مهم می باشد و ما به این جهت همواره نگاه ویژه ای به مقوله ورزش داشته ایم .

وی افزود :در زمینه معرفی  مربی  ورزشی به زندان  و احداث اماکن ورزشی و تجهیز زندانها به و سایل ورزشی انتظار همکاری از سوی سایر ادارات مرتبط به خصوص اداره کل ورزش و جوانان داریم هرچند که تا به این زمان هم همکاری بسیار خوبی با این اداره کل داشته ایم .

در ادامه این مراسم امیر غفرانی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز با ابراز خوشحالی از برگزاری این المپیاد گفت : در اولین جلسه روسای هیات ورزشی استان از مدیر کل زندانهای استان البرز به عنوان میهمان دعوت خواهیم کرد تا زمینه های  همکاری بیشتربررسی و اجرایی شود .

گفتنی  است در این مراسم علی رضا سبک روح معاون سلامت و اصلاح وتربیت اداره کل زندانها ، میرزایی معاون ورزش جوانان استان ، نور محمدی مسئول امور استانهای فدراسیون کشتی ، یاری رئیس هیئت کشتی استان ، داود عزیزی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان فردیس و جمعی از مسئولین اداره کل زندانها و ورزش جوانان در این مراسم حضور داشتند .

در خاتمه ، سوت شروع بازی والیبال بین دوتیم شرکت کننده به عنوان آغاز رسمی المپیاد توسط مدیر کل ورزش جوانان استان به صدا درآمد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار