مسابقه نقاشی ویژه فرزندان مددجویان ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج  : بمناسبت فرارسیدن ایام نوروز و بهار طبیعت ، اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه با همکاری روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج ،مسابقه نقاشی ای را  با موضوع سال نو و بهار طبیعت ویژه فرزندان مددجویان  با حضور ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج و مسئولین ندامتگاه  و فرزندان مددجویان بهمراه خانواده هایشان در سالن  انتظار ندامتگاه مرکزی کرج برگزارنمود.

در حاشیه این مراسم ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج گفت: دیدار فرزندان مددجویان، فضایی با شکوه و آکنده از معنویت را ایجاد کرد تا مسئولان زندان ، موضوع مهم خانواده و به ویژه کودکان را مد نظر قرار دهند.

فتاحی همچنین اظهار کرد: این گونه مسابقات ،   بهانه ای است  تا در جهت رسیدگی به کودکان و نونهالان این گونه خانواده‌ها گام برداشته شود و فضایی فراهم شود تاوالدینی که به سبب تحمل حبس، مدت‌های مدیدی از فرزندان خود جدا افتاده اند دیداری را تازه کنند،

وی ادامه داد :در حقیقت برگزاری این مسابفه فرصتی  برای ورود به جهان کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی‌های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی‌های کودکانمان همراه شویم. شایدمظلوم‌ ترین قشر جامعه کودکان باشند که کمتر به مسائل مربوط به آن‌هاپرداخته‌شده است.

احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه در این خصوص گفت ، برگزاری مسابقه نقاشی و اهدا جوایز به کلیه فرزندان مددجویان شرکت کننده وپذیرائی از آنها و اعطای یک نوبت ملاقات حضوری از دیگر برنامه های ندامتگاه در ایام نوروز بوده است  که بحمداله با حضور مسئولین ندامتگاه صورت پذیرفت که موجب شادی و نشاط را در بین خانواده های مددجویان به وجود آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار