مسابقات کتابخوانی رضوی در ندامتکاه مرکزی کرج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : نهمین دوره مسابقات کتابخوانی رضوی با هماهنگی اداره کل کتابخانه های استان البرز وبا همت اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه مرکزی کرج در حسینیه مرکزی ندامتگاه با حضور نفر۳۱۷ از زندانیان در ندامتگاه کرج مرکزی کرج برگزار گردید .

ایرج فتاحی  ، مدیر ندامتگاه مرکزی کرج  با اعلام این خبر گفت :    یکی از عوامل موثر در عدم بازگشت زندانیان به چرخه جرم  پس از آزادی ، ارتقاء سطح آگاهی ، دانش اجتماعی و سواد زندانیان است و از عوامل مهم کاهش جمعیت کیفری زندانها خواهد بود.

مدیر ندامتگاه کرج  افزود : توجه به مسائل فرهنگی و در راس آن  ترویج کتابخوانی سبب   می شود زندانیان در دوره گذران حبس ضمن  فراگیری علوم و ادبیات و معرفت دینی ، ارتباط خود را با جامعه بیرون حفظ کرده و پس از آزادی بخشی از آموزه های خود را به ارمغان برده و در زندگی روزمره خود بکار گیرند.

علایی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی نیزدر این خصوص گفت با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده با اداره کل کتابخانه های استان البرز ۳۱۷ نفر از مددجویان ندامتگاه در نهمین دوره آزمون مسابقات کتابخانی رضوی با پنج عنوان کتاب به نام های ( فصل فیروزه، سیره تقوی، ابوالفضل نهضت رضوی، درعصمت و مهارت های ارتباط موثر در سیره امام رضا(ع))شرکت نمودن .

وی در ادامه گفت تعداد بیشتری از  مددجویان درخواست شرکت در آزمون را داشتند ولی سهمیه ندامتگاه ۳۱۷ نفر تعیین شده بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار