به میزبانی ندامتگاه فردیس مسابقات قرآنی کارکنان مرد و زن برگزار شد

این دوره مسابقات قرانی کارکنان مرد و زن در شش رشته قرائت، اذان، مفاهیم، حفظ، دعا خوانی و ترتیل خوانی  برگزار و پس از رقابت همکاران به کار خود پایان و نفرات برتر مشخص شدند.

        به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس صفیاری رئیس ندامتگاه گفت: این مسابقات که با حضور ۲۵ نفر از همکاران مرد و زن استان البرز برگزار شد.نقش بسیار مهمی در انس بیش از پیش کارکنان با قرآن دارد، تلاش همه ی دستاندر کاران عرصه قرآن و فرهنگ بر این است که انجام این برنامه ها و برگزاری این مسابقات آغازی باشد برای درک بیشتر کتاب وحی و مقدمه ای باشد برای داشتن رفتار و زندگی قرآنی .

صفیاری  با تقدیر و تشکر به خاطر حضور پرشور همکاران در این مسابقات ، زندانهای البرز را به عنوان یکی از اصلی ترین کانونهای قرآنی در سطح استان دانست و اظهار داشت هم اکنون تعداد زیادی از زندانیان به امور قرآنی مشغول می باشند و با یاری خداوند و مساعدتهای خوب مدیرکل محترم موفقیتهای بسیار خوبی در سطح استان و کشوری کسب نموده اند.

رئیس ندامتگاه در حاشيه این دوره از مسابقات گفت : انديشه اصلاح ساختار شخصيتي و رفتارهاي ناهنجار مددجويان زندان‌ همواره يكي از جدي‌ترين دغدغه‌هاي زندان بوده و برگزاری چنین مسابقاتی در بین مددجویان كه همراه با آموزش‌ شعائر اسلامي و فرهنگ قرآني مي باشد در التيام بخشيدن به ناراحتي‌هاي روحي و رواني مددجويان، اصلاح رفتار مجرمان و به دنبال آن كاهش جمعيت كيفري بسيار موثر خواهد بود.

در ادامه صالحی نیا مسئول فرهنگی ندامتگاه ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت و تقدیر از مسئولین برگزاری این مسابقات و توجه ویژه اداره کل زندانهای البرز به امور فرهنگی زندانیان و بویژه توجه به امر قرآن آموزی لازم دانست دیگر همکاران  نیز این سنت حسنه را سرلوحه کار خویش قرار دهند چرا که تنها راه نجات جامعه امروزی تمسک و اجرای عملی دستورات قرآن می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار