مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز: پژوهشها باید مسیر آینده را مشخص نمایند

اهدا گواهی شرایط عمومی تدریس از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به کارکنان زندان های استان البرز

اهدا ۱۱ گواهی شرایط عمومی تدریس از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به کارکنان زندان های استان البرز

در جلسه ای با حضور مرتضوی مدیر کل زندان های البرز و دکتر یحیی رمضانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه استان و امینی مسئول آموزش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان که در سالن اجتماعات اداره کل زندانهای البرز برگزار گردید، گواهی شرایط عمومی تدریس ۱۱ تن از کارکنان زندانهای استان به آنان اهدا شد.

مهندس مرتضوی در این جلسه ضمن تأکید بر کیفی شدن آموزش ها گفت: نباید تنها بر پر کردن اوقات فراغت زندانیان از طریق برگزاری کلاسهای آموزشی و در نهایت صدور گواهی نامه و اهدا آن به زندانی اکتفا کرد، بلکه باید به آموزشها غنا بخشید و آنها را کاربردی نمود.

مدیر کل زندان های البرز  با اشاره به آموزش های کارکنان نیز گفت: آموزش ها باید با هدف ارتقاء دستگاه و بر طرف نمودن اشتباهات احتمالی و رایج آن دستگاه صورت پذیرد. لازم است تا آموزشها بومی سازی شوند و برای انگیزه کارکنان در بحث آموزش نیز باید سیاستهای تشویقی در نظر گرفته شود.

وی همچنین در خصوص پژوهش های سازمانی نیز افزود: لازم است به وسیله پژوهشها اقدامات ۵ گانه اصلاح و تربیت پیوسته محک بخورد، پژوهشها باید مسیر آینده را مشخص نمایند.

در پایان جلسه گواهی شرایط عمومی تدریس ۱۱ تن از کارکنان زندان های استان که با موفقیت این دوره را گذرانده بودند اهدا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار