مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل زندانهای استان البرز برگزار شد

سید احمد حسینی طی حکمی از سوی سید رحمت ا… اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار کشور به سمت ذیحساب اداره کل زندانهای استان البرز منصوب گردید .

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان البرز در ابتدای  این مراسم ابوالفضل فلاح  نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصاد ودارائی استان البرز  طی سخنانی گفت : ذیحساب ، مشاوری امین برای مدیران می باشند ؛ مشاورینی که علاوه بر اینکه با قوانین و مقررات آشنا هستند فعالیت های مالی را با قوانین انطباق داده و بهترین شرایط ممکن را برای ارتقای وضعیت مالی مد نظر قرار می دهد .

وی افزود : ذیحساب با قبول مسئولیت و امضاء یک طرف از چک های مالی موجب آرامش خاطر مجموعه و مدیر می گردد و از همه ظرفیت های قانونی برای ارتقای دستگاه بهره می گیرد .

بنابر این گزارش  ؛ در ادامه این مراسم سید عبداله مرتضوی مدیر کل زندانهای استان البرز با اهدای لوح تقدیر از خدمات ذیحساب قبلی عبدالصمد رشیدیان قدردانی نموده و اظهار داشت : حضور ارزشمند ذیحساب های کاردان و فهیم اطمینان خاطر هر مجموعه را در پی دارد  و جناب رشیدیان به عنوان ذیحساب اداره کل زندانهای استان البرز همکاری و همراهی خوبی با محموعه داشتند و امیدوارم در سمت جدید در استانداری البرز موفق باشند .

وی افزود : در سطح زندانها با مقوله انسان سروکار داریم نه با پروژه های بی جان ، اجرای یک پروژه را می توان زمانی تا تامین اعتبار به تعویق انداخت اما نیازهای اولیه انسان را نمی توان به تاخیر انداخت و توجه به این مهم باعث می گردد نگاه معنی دار تری به مقوله زندان بشود.

گفتنی است در این مراسم فرزاد امیر زاده معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان البرز ، فرهاد بهرامی معاون اداری و مالی زندانهای استان البرز حضور داشتند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار