مراسم تجلیل از خادمین عرصه امنیت زندانهای استان البرز برگزار شد

اهدای اوج تقدیر هدیه به فرمانده یگان حفاظت زندانهای البرز
سرهنگ ضیاء بخش

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز، مدیرکل زندانهای البرز از سبز قامتان نیروی انتظامی و پاسیاران ندامتگاههای تابعه با اهدای لوح تجلیل به عمل آورد.

سید عبداله مرتضوی با اشاره به توصیه های رهبر معظم انقلاب تصریح نمود: نیروی انتظامی باید مثل خورشید باشد، نگاه عدالت محور و به دور از تبعیض در این فراز از فرمایش حضرت آقا هویداست خورشید یک منبع نور عظیم که بدون منت و تبعیضی بر همگان می تابد.

علیرغم منابع محدود و انتظارات زیاد الحق و الانصاف عملکرد نیروی انتظامی ستودنی است که به آن افتخار می کنیم امروز در سایه این رشادتها ایران اسلامی به عنوان امن ترین کشور محسوب می شود .

مدیرکل زندانهای استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به کادر انتظامی و پاسیاران گفت: جایگاه شغلی شما بسیار حساس و پر خطر از نظر اجتماعی و سیاسی و فرهنگی می باشد و با توجه به این که جمعیت کیفری با جرائم خاص و عمومی زندانهای استان البرز را نگهداری می کنید این حساسیت دقت و هوشیاری بسیار بالا را می طلبد.

وی در ادامه افزود: زندان به سان پرورش گلخانه ای یک محصول است، در این نوع پرورش قطعا در مقایسه با سطح باز تجهیزات و امکانات بیشتری نیاز است اما مصرف آب به مراتب کمتر می شود در واقع هدف اصلی این است با توجه به مداخلات اجتماعی و امکانات و نیروهای انسانی عرصه اصلاح و تربیت بهره وری آسیب دیدگان باید مشابه رشد گل خانه ای تسریع گردد.

مرتضوی تصریح کرد: کارهای اصلاح و تربیت بسیار گسترده بوده و ما در امر زندانبانی با هدف اصلاح و تربیت باید نگاه چندجانبه داشته باشیم تا بتوانیم به نتیجه مطلوبتری دست یابیم.

مدیرکل زندانهای البرز در بخش پایانی با اشاره به آمار ورود مواد مخدر به زندانها افزود: یگان انتظامی به عنوان بازوی اجرایی در موضوع جلوگیری از مواد مخدر به زندان است از همه همکاران تقاضا دارم که با وحدت و همدلی و با جدیت و حساسیت موضوع ورود مواد مخدر به زندانها را مرتفع سازیم و چنانچه افراد معدودی بخواهند به آبروی سازمان زندانها خدشه وارد نمایند به سرعت شناسائی و دفع کنیم.

این گزارش می افزاید: در پایان این جلسه مدیر کل زندانهای استان البرز  با اهداء لوح تقدیر –  کارت هدیه  از فرماندهان (کادر ناجا ) پاسیاران نمونه و و همچنین همکارانی که در دستگیری زندانیان فراری نقش به سزایی داشتند تجلیل به عمل آوردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار