مدیر ندامتگاه مرکزی کرج: امنیت زندان، امنیت جامعه محسوب می شود

/در جلسه ای بین مسئولان ندامتگاه مرکزی کرج و یگان ویژه استان مطرح شد؛ تاکید بر ضرورت همکاری و تعامل افزونتر، بین ندامتگاه و نیروی انتظامی

در جلسه ای با حضور مدیر ندامتگاه مرکزی کرج، فرماندهان یگان ويژه نیروی انتظامی، فرمانده یگان حفاظت زندان های استان و ندامتگاه مرکزی با هدف همکاری در راستای تحقق برنامه های امنیتی و تامینی با ارتقاء امنیت قضایی اجتماعی در محل ندامتگاه مرکزی کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج؛ ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج در این جلسه بر همکاری و تعامل افزونتر بین ندامتگاه و نیروی انتظامی با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی و کاهش آسیب ها تاکید کرد.

مدیر ندامتگاه مرکزی کرج همچنین با تاکید بر ارتباط خوب ندامتگاه با یگان های ناجا در چند سال اخیر و تقدیر از این همکاری افزود: تعامل هدفمند و متقابل می تواند امنیت را روز به روز در جامعه ارتقاء بخشد. دید امنیتی یگان های انتظامی را در زندان ها باید توسعه دهیم تا خدای ناکرده دچار آسیب از سوی زندانیان شرور نشویم زیرا امنیت زندان، امنیت جامعه محسوب می شود.

فتاحی درادامه گزارشی از نحوه نگهداری مددجویان درندامتگاه به حاضرین در جلسه ارائه کرد و در پایان به همراه حاضرین در جلسه از قسمت های مختلف ندامتگاه بازدید به عمل آوردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار