مدیرکل کتابخانه های عمومی  استان البرز :  فعالیتهای زندانهای استان در حوزه کتابخوانی را شایسته تقدیر است

در راستای تفاهم نامه فی مابین سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی با نهادکتابخانه های عمومی کشور ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز از کتابخانه های مرکزی در زندانهای فردیس و کرج بازدید کرد.

در این جلسه مدیرکل زندانهای استان البرز گفت :  خریدکتب و تجهیز کتابخانه های زندان با موضوعات دفاع مقدس در اولویت کاری این اداره کل قرارگرفته و در سال گذشته بیش از ۴۰ عنوان کتاب با این موضوعات به زندانها ارسال شده است.

جبار باقری همچنین حضور فعال در جشنواره کتابخوانی رضوی ، عقدتفاهم نامه با معاونت فرهنگی دادگستری کل استان ، برگزاری مسابقات کتابخوانی در مناسبتهای مختلف و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب را از دیگر اقدامات اداره کل زندانها در سال گذشته عنوان نمود.

وی مهمترین نیاز کتابخانه زندان را کتب جدید دانست و خواستار کمک اداره کل کتابخانه ها در نوسازی و بروزرسانی کتب کتابخانه های زندان های استان گردید.

  مدیرکل کتابخانه های استان البرز نیز اظهار داشت :  با توجه به اینکه زندان ها جزو اولویتهای کاری این اداره کل می باشد لذا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم کتابخانه زندانها را مجهز و بروز کنیم.

سعیدبرزگری همچنین اعلام کرد در سالجاری برنامه هایی مانند نشست کتابخوان را هم در زندانها برگزار خواهیم کرد.

در پایان این دیدار مدیران و کارشناسان دو اداره کل از کتابخانه های مرکزی ندامتگاه فردیس و ندامتگاه مرکزی کرج بازدید نمودند..

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار