مدیرکل زندانهای استان البرز: نماز در کاهش آسیب های اجتماعی عامل مهمی است

سیدعبداله مرتضوی درستاداقامه نماز زندانهای استان البرز با اشاره به آیه شریفه ان الصلاه تنهی عن الفحشا و المنکر گفت : تنها عاملی که نقش حائز اهمیت و مهمی در در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد نماز است .

وی افزود : اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی و بویژه نماز از مهمترین عوامل کاهش نرخ بازگشت مددجویان به زندانها است .

رئیس ستاداقامه نماز زندانهای استان با تاکید بر اهمیت نقش ائمه جماعات در زندانها  تصریح نمود :  روحانیون در زندانها برای اینکه به نتیجه مطلوب برسند نه تنها نقش مبلغ دینی بلکه باید نقش مددکار رانیزایفانمایند.

مرتضوی یادآور شد : مفتخریم اعلام نمائیم سازمان زندانها از جمله سازمانهای پیش رو در اقامه نماز و احکام مربوط به آن است و در هر سال ماشاهد آن هستیم که ادارات کل ما در سطح کشور رتبه های نخست را دربین دستگاههای اجرایی به خود اختصاص می دهند و خوشبختانه زندانهای استان البرزنیز در چند سال متوالی رتبه اول را دربین همه دستگاههای اجرایی به خود اختصاص داده است .

مدیر کل زندانهای استان البرز ضمن اشاره به فعالیت های اصلاحی و تربیتی در سطح زندانهای استان البرز گفت : در تمامی اندرزگاههای ما یکنفر روحانی حضور فعال دارد و علاوه بر اقامه نماز کلاس های احکام نیز برگزار می شود .

در ادامه این جلسه سیداکبرموسوی مدیرستاداقامه نماز استان ومهمان ستاد نیز ضمن تبریک به جهت کسب رتبه اول اداره کل زندانها  گفت : اینک ما شاهد تعالی و رشد نماز در زندان های جمهوری اسلامی  هستیم باعث خرسندی است .

وی افزود :  اداره کل زندانهای استان البرزدر چندین سال پیاپی رتبه نخست را به خود در اقامه نماز به خود اختصاص داده است و  تعامل خوب و اثربخشی  با ستاداقامه نمازاستان داشته است

گفتنی است چهارمین جلسه ستاداقامه نماز زندانهای استان و مسئولین و روحانیون شاغل در زندانهای استان در سالن جلسات اداره کل زندانهای استان تشکیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار