مجموعه بهداشت و درمان هر جامعه بايد برای جامعه امنيت سلامت را سرلوحه کار خود قرار دهد

فتاحی یادآوری کرد: مجموعه بهداشت و درمان هر جامعه باید برای جامعه امنیت سلامت را سرلوحه کار خود قرار داده و بتوانیم برای تحقق این مهم  خرد جمعی و مشارکت جامعه نگر را داشته باشیمولو اینکه جامعه زندان از جامعه بیرون مستثنی تر و حائز اهمیت بیشتری می باشد چون این مددجویان امانتی در نزد ما می باشند و ما وظیفه انسانی و دینی و شرعی خود می دانیم که از آنها در هر زمینه ای مراقبت کنیم که بهداشت و درمام از اولویت های کار ما می باشد.

   به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهداری ندامتگاه مرکزی کرج  با حضور مدیر،مسئولین و جمعی از همکاران در محل دفتر مدیریت ندامتگاه مرکزی کرج برگزار گردید.

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج  با تشکر از زحمات چند ماهه دکتر حسین شاهبهرامی در دوران تصدی سرپرستی مرکز بهداشت و معرفی آقای دکتر بهروز عباسی علائی بعنوان رئیس جدید اداره بهداری ندامتگاه مرکزی کرج  و آرزوی موفقیت برای ایشان  اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی، همکاری و تعامل بین بخشی و خارج بخشی و با بوجود آوردن محیطی مطلوب برای کار شاهد ارتقاء شاخص های بهداشتی و رضایتمندی باشیم.

این گزارش می افزاید ابتدا دکتر شاه بهرامی  رئیس سابق اداره بهداری  با ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدی ، از زحمات و تلاش همکاران خود در این مدت قدردانی نمود و برای دکتر عباسی علائی آرزوی توفیق و سربلندی کرد و از همکاران درخواست نمود وی را در اجرای برنامه های مد نظر و خدمت رسانی شایسته به یاری نمایند.

دکتر بهروز عباسی علائی رئیس جدید اداره بهداری ندامتگاه نیز در این مراسم با بیان خلاصه‌ای از سوابق خود اظهار داشت: ما به عناوین و مسئولیت‌ها به‌عنوان یک منصب نگاه نمی‌کنیم، بلکه این عناوین بار امانتی است بر دوش همه ماست .

دکتر  عباسی علائی همچنین  اذعان نمود که منافع و مصالح سلامت مددجویان نباید دستخوش  منفعت طلبی و زیاده خواهی فردی و هرچیز دیگری شود همانگونه که آقای فتاحی مدیر محترم ندامتگاه گفته ، مددجویان امانتی پیش ما هستند  لذا بنده فارغ از تمامی موارد ذکر شده به حول و قوه الهی در راستای حفظ تأمین و ارتقاء شاخص های سلامت مددجویان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

در پایان مراسم تودیع و معارفه با اهدای لوح یادبود از طرف مدیر ندامتگاه مرکزی کرج از زحمات دکتر حسین شاهبهرامی  تجلیل و ابلاغ دکتر بهروز عباسی علائی بعنوان رئیس جدید اداره بهداری ندامتگاه به ایشان تقدیم گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار