مانورضد شورش در ندامتگاه فردیس برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس مانور مقابله باشورشهای احتمالی باشرکت گروه یگان ویژه شهرستان فردیس ویگان حفاظت ندامتگاه در محل قرارگاه یگان حفاظت ندامتگاه برگزارگردید.

سرهنگ فولادوند فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان البرز در پایان این مانور که با حضور فرماندهان انتظامی شهرستان فردیس و به مدت چهار ساعت برگزار گردید. در سخنان کوتاهی با تبعین اهداف مانور مذکور، اصلی ترین هدف آن را ارتقاء توان مواجهه با شورش در زندان دانست و از همه ی دست اندرکاران اجرای مانور تشکر نموده خورسندی خود را از انجام مطلوب و بسیار شایسته ی مراحل مانور اظهار داشت.

صفیاری رئیس ندامتگاه فردیس نیز درگفتگوی با روابط عمومی ندامتگاه گفت: زندان هراندازه که صحیح مدیریت شود وآرامش درآن حاکم باشد همیشه آبستن حوادث است. چه بسا مواردی بسیارکوچک و پیش پا افتاده زمینه ساز شورشهای بزرگ میشود. لذا آمادگی یگان ضدشورش و یگان ندامتگاه برای رویارویی با شورشهای احتمالی  بسیار ضروریست.

وی با اشاره به نقش مانورهای ضد شورش درزندانها افزود: یکی دیگر از مهمترین فوائد برگزاری مانور ضد شورش کمک به تثبیط آرامش  در زندانهاست.  انجام این مانورها هشدار به کسانی است که خدایی نکرده قصد اخلال در روند حبس و نظام زندان بانی ر دارند و تاکید مدام برروی این نکته است، که سلامت مددجویان که به هردلیل به امانت برای تحمل کیفر به ما سپرده شده اند. با هوشیاری و اقدام بموقع فرزندان رشید ایران سرافرازهمواره تضمین است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار