فعالیت های فرهنگی در زندانهای استان البرزشایسته تقدیر است

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج :دکتر حسن جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز با حضور در ندامتگاه مرکزی کرج ، از نزدیک در روند اجرای برگزاری کلاسهایی که با مشارکت آن معاونت و اداره فرهنگی اداره کل زندانهای استان البرز در ندامتگاه مرکزی کرج برگزار می شود قرار گرفت .

این گزارش می افزاید: ابتدا ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ضمن خیر مقدم از حضور معاون فرهنگی دادگستری کل استان ، گزارشی مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در این مرکز ارائه کرد و در ادامه تعاملات مثبت با دستگاه قضائی استان را ارزند دانست.

همچنین سید جواد تهامی سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان البرز نیز گزارشی از فعالیت های فرهنگی انجام گرفته در زندانهای استان را به حاضرین ارائه نمود.

در پایان دکتر جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز پس از شنود گزارشات ارائه شده ، از فعالیت های صورت گرفته در زندانهای استان و ندامتگاه مرکزی کرج تقدیر و تشکر نمود .

همچنین دکتر جوهری کار فرهنگی را کار با عشق و دلی و با علاقه عنوان کرد و گفت خوشبختانه این فاکتور در همکاران زندانهای استان به چشم می خورد . در پایان معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم در معیت مدیر ندامتگاه و دیگر همکاران ستادی از چندین که در حال برگزاری بود بازدید و با ابراز خرسندی ، اظهار امیدواری کرد که با این روند نتایج خوبی حاصل گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار