فعالیتهای زندانهای استان البرز در حوزه کتابخوانی شایسته تقدیراست

در راستای تفاهم نامه فی مابین سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی با نهادکتابخانه های عمومی کشور ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در ندامتگاه مرکزی کرج حضور یافتو گفت : فعالیتهای زندانهای استان البرز در حوزه کتابخوانی شایسته تقدیراست . 

در این جلسه جبارباقری مدیرکل زندانهای استان البرز عنوان کرد در ۲ماهه اول سال ۳ مسابقه کتابخوانی انجام شده و این نشان از استقبال مددجویان از کتاب و کتابخوانی را دارد.

وی مهمترین نیاز کتابخانه زندان را کتب جدید دانست و خواستار کمک اداره کل کتابخانه ها در نوسازی و بروزرسانی کتب کتابخانه های زندان های استان گردید.

شمس الله فلاح مدیرکل کتابخانه های استان البرز نیز عنوان نمود با توجه به اینکه زندان ها جزو اولیتهای کاری این اداره کل می باشد لذا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم کتابخانه زندانها را مجهز و بروز کنیم.

فلاح با توجه به شرکت گسترده مددجویان در جشنواره کتابخوانی رضوی عنوان کرد در سال جاری نیز همانند سال گذشته در این جشنواره از فعالیتهای مدیرکل زندانهای استان تقدیر خواهدشد.

در ادامه ، برنامه اجرایی و عملیاتی همکاریهای فی مابین توسط مدیران کل دو دستگاه امضاء و مبادله گردید و در پایان نیز از کتابخانه مرکزی ندامتگاه کرج بازدید صورت پذیرفت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار