طنین انداز شدن ندای الغوث در ندامتگاه کرج

همزمان با فرا رسيدن لیالی قدر و سالروز ضربت خوردن و شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب (ع) مراسم سوگواری و شب زنده داری با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مددجویان ندامتگاه کرج برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج؛ این مراسم هر ساله در زندان­های استان البرز با حضور پُر شور مددجویان برگزار می­گردد و امسال نیز علی رغم شیوع بیماری کرونا با حفظ فاصله گذاری های اجتماعی برگزار شد.

 احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه در این خصوص گفت: این مراسم با نظم وترتیب خاص و با رعایت پروتکل های بهداشتی، محدودیت­ها و فاصله گذاری­ های اجتماعی در کلیه اندرزگاه­ ها و زیر نظر روحانیون اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه با شرکت جمعی از مددجویان دل سوخته و عاشق ائمه اطهار(ع) برگزار گردید و مددجویان با خواندن ادعیه به ویژه دعای جوشن کبیر، نوحه سرایی، بجای آوردن نمازهای مستحبی و قضاء و قرار دادن قرآن بر سر به راز و نیاز وطلب بخشش از درگاه خداوند پرداختند.

 همچنین ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب (ع) گفت: امیدوارم که ما رهروان و محبان خوبی برای اهل بیت (ع) باشیم و بتوانیم بر اساس سیره نبوی زندگی خود را بنا نهیم.

لازم به ذکر است مراسم احیای لیلی قدر امسال با رعایت پروتکل ­های بهداشتی در کلیه زندان های استان البرز برگزار می­ گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار