صداقت در گفتار وکردار لازمه پذیرش وتعامل مثبت و پیشرفت امور می باشد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکز ی کرج : در اجراي توسعه مشاركت و رسيدگي به وضع كاركنان و بهره مندي از نظرات سازنده اولين جلسه مدير جديد ندامتگاه كرج با كاركنان سالن ملاقات  برگزار گرديد.

ایرج فتاحی مدير ندامتگاه طي سخناني اعلام نمودند موفقيت يك مجموعه مرهون تلاش و خدمت رساني همه همكاران مي باشد و انتظار مي رود در سايه تلاش و كوشش و جديت در امور محوله , ندامتگاه كرج با وجود كاركنان با تجربه و توانمند همواره بعنوان يك ندامتگاه نمونه مطرح باشد و با مساعدت مدير كل  محترم زندانها و مقامات و  مسئولین  ذيربط بتوانيم رضايت خداوند سبحان و رسالت خطير خدمت رساني را ادامه دهيم .

وي در ادامه اظهار داشت : صداقت در گفتار و کردار لازمه پذیرش و تعامل مثبت و پیشرفت امور می باشد.وی همخوانی گفتار وکردار را از دیگر ویژگی های نیروی انسانی کارآمد دانست.

مدیر ندامتگاه  همچنین با اشاره به سیاست های سازمانی مبنی بر حمایت وتکریم خانواده زندانیان بر اجرای مطلوب این سیاست مهم تأکید کرد و از کارکنان سالن ملاقات  خواست تا در سالن های ملاقات ندامتگاه  موضوع تکریم وصیانت از خانواده زندانیان را به جد مورد نظارت قرار دهند و موجبات تسهیل ملاقات خانواده زندانیان را نیز فراهم نمایند. فتاحی در پایان گفت انشاءاله با حفظ روحيه همچنان بر مشكلات غلبه و به نحو احسن كارهاي محوله را دنبال تا در آينده شاهد موفقيت هاي بيشتر در راستاي اهداف سازماني و قانوني نائل گرديم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار