ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر ندامتگاه فردیس تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس ، در آستانه فرارسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر  و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) و  به منظورتشریح ویژه برنامه های این ایام ا.. و اجرای باشکوه مراسمات با توجه به تقاران این ایام با چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی جلسه ایی با حضور  معتقد سرپرست ندامتگاه وجمعی از مسئولین واحد ها ندامتگاه در دفتر ریاست برگزار گردید.

معتقد سرپرست ندامتگاه با بیان اینکه تبیین خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی و بازگو کردن آن ضروری است گفت: دو اتفاق ملی و مذهبی،اول پیروزی  انقلاب اسلامی و دیگری  چهلم سردار قلبها شهید حاج قاسم سلیمانی مقارن هم قرار گرفته اند ویژه برنامه های این دو مناسبت در شان این مناسبات ملی و مذهبی باشد به گونه ایی که هر مناسبت در جایگاه خود مورد احترام قرار گیرد.

معتقد افزود: ویژه برنامه های این ایام  متفاوت از سایر برنامه فرهنگی و تربیتی خواهد بود که امیدواریم به نحو شایسته قدر این دو مناسبت را بدانیم .

از ویژه برنامه های در نظر گرفته در این ایام، برگزاری مسابقات ورزشی  ویژه زندانیان وکارکنان، مسابقات قرآنی ویژه  زندانیان، برگزاری محفل با قرآن مسابقات مختلف کتابخوانی، مقاله نویسی، کاریکاتور، نقاشی ، روزنامه دیواری ،برپایی  نمایشگاه های ، روزنامه دیواری، کتاب،  دیدار با اعضای خانواده های شهداء، غبار روبی مزار شهداء، حضور گسترده  کارکنان و سربازان وظیفه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگزاری جشن انقلاب، برپایی اردوی زیارتی کارکنان زن به اماکن متبرکه و دیدار های چهره به چهره قضات با زندانیان  و.. در این ایام الله خواهد

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار