ستاد اقامه نماز ندامتگاه تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس ستاد اقامه نماز ندامتگاه فردیس با حضور سرپرست ندامتگاه و دیگر اعضای ستاد برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام پیری ضمن تقدیر از کارکنان در برگزاری نماز جماعت و با اشاره به نقش و تاثیر به سزای فعالیت های مذهبی و همچنین اشاعه فرهنگ اقامه نماز جماعت در زندان خاطر نشان کرد: نتایج انجام فعالیت های مختلف در بین زندانیان نشان داده است که برنامه های فرهنگی و تربیتی با رویکردی مذهبی و قرآنی تاثیر پر رنگی در بازسازی شخصیتی و تغییر هویت مجرمانه زندانیان داشته است.

در ادامه معتقد سرپرست ندامتگاه فردیس با بیان آثار و برکات نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها ، اظهار داشت: نماز یک ارتباط شخصی فرد با خداوند متعال است. که با برگزاری آن به صورت جماعت می توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل، و از آن بهره جست که در این راستا  نیز هر چه قدر حسینیه های ما زیباتر ،تمیزتر و معطر باشد به همان اندازه جاذبه نیز برای مددجویان بیشترخواهد بود.
 معتقد با تاکید بر استمرار و تنوع در اجرای این فعالیت ها، خواستار همکاری بین بخشی دیگر واحدها با مسئولین فرهنگی ندامتگاه شد و بیان داشت که هر کارمند در جایگاه خود می بایست نماینده و نماد رفتار مناسب در عرصه نماز باشد.

وی فعالیتهای صورت گرفته در ندامتگاه و در راستای ارتقای جایگاه نماز را درخورتقدیر و تجلیل دانست و گفت: الحمدوالله در ندامتگاه  به اجرای فعالیت‌های ستاد اقامه نماز از دیدگاه یک وظیفه‌ی صرفا اداری نگریسته نمی‌شود

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار