زندانی محکوم به قصاص بعد از ۱۷سال به همت خیر نیکوکار از ندامتگاه کرج آزاد شد

سید بابا» بیست سال قبل ودرجریان کشمکش خانوادگی، ناخواسته مرتکب قتل همسرش شد  پس ازصدورحکم قصاص، در حالی که فرزندانش ازقصاص او گذشت کردند، پدر و مادرزنش خواهان دیه شدند.

“هادی تنها”  معاون مددکار اجتماعی ندامتگاه کرج در خصوص وضعیت اجتماعی و قضایی مددجو سبد بابا گفت : زمانیکه با مددجویان اندرزگاه ۷که ویژه قتل است صحبت می کردم متوجه شدم ۳۵نفر از جمله سید بابا از لحاظ فردی و اجتماعی می توانند از خدمات اجتماعی  بهره مند شوند با معرفی خانم واشقانی خبرنگار ایران خیرین خیرین نیکوکار دوزوج جوان عهده آزادی این ۳۵ نفر ازجمله سید بابا شدندوبه نرخ روز با پرداخت ۳۵ میلیون تومان دیه مبلغ پرداخت و سید بابا بعد از ۱۷سال از زندان آزاد شد .

هادی تنها گفت : وقتی سید بابا از زندان آزاد شد :، با چشمانی اشکبار گفت: “دیشب خواب آزادی را دیدم. داشتم از سالن بیرون می‌آمدم و همبندی‌هایم بدرقه‌ام می‌کردند، از صدای گریه خودم بیدار شدم ، آزادی سید بابا به من و همکارانم جان تازه ای داده است واقعا ما هم از شوق آزادی سید باب همچون خودش و هم بندی هاش گریستیم .

معاون مددکاری اجتماعی کرج افزود : امسال سید بابا زیاد داریم بایستی آنها را به خیرین  معرفی کنیم من به نوبه خودم دست همه خیرین را می بوسم .

وی در خصوص مراقبت بعد از خروج سید بابا گفت : سید بابا را به مرکز مراقبت بعد از خروج معرفی کرده ایم که جهت کار ومحل سکونت  وی اقداماتی در حال انجام است فعلا خودش نذر کرده یک هفته در مسجد جمکران بماند  و برای گرفتاران وزندانی‌ها دعا کند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار