دیدار مدیر کل زندانهای استان البرز با فرمانده نیروی انتظامی  البرز   

 

همزمان باهفته نیروی انتظامی  وقدردانی از تلاش ناجا جبار باقری به همراه معاونین ، روسای ادارات ستادی ، مدیران ندامتگاههای تابعه البرز و همچنین روسای  زندانهای رجایی شهر و ندامتگاه قزلحصاربا سردار عباسعلی محمدیان دیدار نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز ، دراین دیدار که فرماندهان واحدهای حفاظت و سرهنگ فولاد وند فرمانده یگان حفاظت حضور داشتند پیرامون  مباحث مورد علاقه طرفین گفتگو شد .

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز طی سخنانی گفت : سازمان زندانها جدا از ما نیست ویکی از سخت ترین کارها در جامعه ما همین زندانبانی است بهتر بگوییم ماموریت نیروی انتظامی و سازمان زندانها در برقراری امنیت پایدار ، مشترک است .

وی افزود : ما آمادگی داریم با تمام  توان خود در اعزام و بدرقه زندانیان به زندان کمک کنیم و بارزمایش های مشترک این تعامل را به حد اعلایی خود برسانیم .

جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرزنیز درادامه این دیدار گفت : امروز خدمت رسیدیم هم هفته نیروی انتظامی را تبریک بگوییم و هم از همکاری ناجای البرز ، و مشارکت در برگزاری رزمایش های مشترک و… قدردانی نماییم .

وی افزود : ما هم آمادگی داریم در عملیات های مشترک و تعریف شده با تمام نیرو و امکانات با نیروی انتظامی همکاری نماییم .

سرهنگ فولاد وند فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان البرزدر ادامه این دیدار گفت : فرماندهان یگانهای حفاظت سازمان زندانها همگی از نیروهای ناجا هستیم ما تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا ضمن استقرار امنیت پایدار در سطح زندانها آیین نامه این سازمان در بخش انتظامی و امنیت  به درستی در زندان جاری گردد .

وی همچنین از اعزام و بدرقه ۲۲هزار زندانی در سال گذشته به مراکز قضایی و بهداشتی ودرمانی خبر داد و اظهار داشت : اعزام این تعداد زندانی به لطف خداوند متعال و تلاش همکاران  بدون هیچ گونه حادثه ای  بوده است .

فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان البرزدر خاتمه از همکاری و تشریک مساعی  ناجای البرز در برگزاری مانورهای مشترک که هر سال در سطح ندامتگاههای البرز به انجام می رسد تقدیر نمود .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار