در هفته قوه قضائیه برای اولین بار در کشور صورت گرفت/انعقاد تفاهم نامه دندانپزشکی اداره کل زندان های استان البرز با گروه جهادی دندانپزشکی

طی تفاهم نامه ای یکساله بین اداره کل زندان های استان البرز و گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور کلیه خدمات دندانپزشکی مددجویان استان البرز به صورت رایگان انجام می گردد.

مهندس مرتضوی مدیر کل زندان های استان البرز در خصوص این تفاهم نامه گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه پیرو مذاکرات پیشین با سرپرست گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور، دکتر عادلی؛ تفاهم نامه ای منعقد گردید که طی این تفاهم نامه فراهم نمودن فضا و مواد اولیه با این اداره کل می باشد و این گروه نیز با گرد هم آوردن دندانپزشکان خیر و مجرب کلیه خدمات دندانپزشکی را به صورت کاملا رایگان به مددجویان ارایه می دهند.

مرتضوی در حاشیه بازدید از اردوی جهادی ۲ روز گروه دندانپزشکی منتظران ظهور در ندامتگاه مرکزی افزود: خدمات دندانپزشکی بار مالی بسیاری دارد که با این تفاهم مددجویان علاوه بر دسترسی به خدمات دندانپزشکی، از این خدمات به صورت رایگان بهره مند می شوند.

مرتضوی گفت: این گروه جهادی در خرداد ماه سال جاری نیز در ندامتگاه فردیس حضور داشتند و در آن زندان نیز به کلیه مددجویان نیازمند ارایه خدمات دادند و این تفاهم نامه و این اردوی جهادی نیز برای اولین بار در کشور صورت گرفته و ما امیدواریم بتوانیم اردوی های جهادی پزشکی دیگری را نیز که نیازمند مددجویان است را به زندان ها بیاوریم.

لازم به ذکر است گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور متشکل از دندانپزشکان خیری است که بدون دستمزد به اقشار بی بضاعت جامعه در سراسر کشور با کمک برخی از نهادهای حمایتی خدمات رسانی می کنند.

برای دیدن عکسهای بیشتر بر روی پیوند روبرو کلیک کنید: http://alborzprisons.ir/%d8%a8%d9%87-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8%d8%aa-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d9%82%d9%88%d9%87-%d9%82%d8%b6%d8%a7%d8%a6%db%8c%d9%87-%d8%a7%d8%b1%d8%af%d9%88%db%8c-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%af/

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار