در دیدار با مددجویان مطرح شد : امنیت و جلوگیری از آسیبهای زندان برعهده همه ما است

با هدف بررسی مسائل و مشکلات مددجویان ، فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج به همراه ، داوود مقیسه  ،معاون قضائی و مسئولین واحدهای فرهنگی ، بهداری ، اشتغال و مددکاری  با حضور در اندرزگاهها  با مددجویان دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومي ندامتگاه مرکزی کرج ، این بازدیدها  که به منظور بررسی مشکلات  زندانیان در حوزه های مختلف صورت می پذیرد مددجویان از نزدیک و بصورت چهره به چهره با مسئولین ندامتگاه مشکلات خود را مطرح می کنند .

ایرج فتاحی  ،مدیر ندامتگاه مرکزی کرج طی  اين بازديد ها ضمن تقدیر از حضور مسئولین ندامتگاه در اندرزگاهها گفت : حضور در جمع مددجویان باعث دسترسی آسان مددجویان به آنان بوده و نقش بسزایی در مرتفع نمودن مشکلات زندانیان و در پی آن آرامش روحی و روانی و جلوگیری از رفتارهای پرخطر را در پي خواهد داشت .

 وي در ادامه افزود : تمام تلاش همکاران ما در بخشهای مختلف ندامتگاه  ارتقاء امنیت و جلوگیری از آسیبهای زندان بوده ، لذا اقدامات صورت گرفته در همه زمینه ها بویژه در توسعه چیدمان و بهبود وضعیت زندان موجب شده تا شرایط نسبتا مطلوبي جهت امور آموزشی ، مهارتی ، اصلاحی و تربیتی و همچنین ارتقاء بهداشت و روان زندانیان  فراهم شود .

لازم به ذكر است دراین بازدید ها مددجویان با طرح مسائل و مشکلات خود از جمله مرخصی , پیگیری مراحل رسیدگی به پرونده قضایی , و همچنین درخواست های لوازم برای اشتغال و حرفه آموزی و امورات فرهنگی و بهداشتی و .. راهکارها و رهنمودهای لازم را دریافت نمودند .

شايان ذكر است حسب دستور مدیر ندامتگاه این بازدید ها هر هفته در یک اندرزگاه و یا بیشتر به منظور بررسی مشکلات مددجویان صورت می پذیرد و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار