در جشن گلریزان کرج اتفاق افتاد: فروش مدال طلای قهرمانی و فیش حج

 
مدال قهرمانی علیرضا کریمی، کشتی گیر ملی کشورمان و همچنین فیش حج یکی از زنان نیکوکار کرجی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان البرز به معرض مزایده گذاشته شد و این مدال و فیش، چندین بار به فروش رفتند.
 
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان البرز، در مراسم گلریزان کرج که پنجمین گلریزان استان البرز در ماه رمضان سال جاری و البته اصلی ترین گلریزان این استان محسوب می شود، علیرضا کریمی ، قهرمانی کرجی و عضو تیم ملی کشتی کشورمان، شب گذشته مدال قهرمانی خود را برای هزینه جهت کمک به آزادی زندانیان غیرعمد ، به معرض مزایده و فروش گذاشت .
 
 
 
این گزارش حاکسیت: نیکوکاران، اعم از بازاریان، تاجران و مسئولین شهری و دیگر خیرین عزیز با استقبال از این حرکت زیبا و خداپسدانه ی این ورزشکار محبوب و محجوب کشورمان، با خریدهای چندباره مدال این قهرمان کشورمان دوباره آنرا جهت مزایده و فروش باز میگرداندند که باعث جمع آوری مبلغی قابل توجه برای فروش این مدال ارزشمند و پربرکت شد.
 
این درحالیست که این قهرمان کشتی، هفته پیش نیز در گلریزان شهرستان فردیس در استان البرز، مبادرت به مزایده همین مدال خود نمود که در آن گلریزان نیز همین اتفاق به وقوع پیوست.
 
در ادامه مراسم یکی از زنان نیک اندیش کرجی با ارائه فیش حج خود ، خواستار مزایده و فروش آن برای آزادی زندانیان غیر عمد استان گردید که این فیش ارزشمند و پربرکت نیز چندین بار از سوی خیرین بزرگوار خریداری و مجددا پس داده شد و در حال حاضر این فیش در ستاد دیه استان موجود است تا خیرین دیگر جهت خرید آن مجددا قدم پیش گذارند.
 
گفتنی است در پایان این جشن، در حدودده میلیارد  ریال کمک نقدی و تعهدی از سوی خیرین البرزی جمع آوری گردیدو این مراسم با حمایت خیرین نیکوکار البرزی  در تالار قصر رز با اجرای کمیته خیرین فرهنگی ستاددیه استان البرز برگزار شد
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار