در بازدید معاون دادستان و رئیس دادسرای ناحیه ۱ کرج ازندامتگاه مرکزی کرج عنوان شد: توفیق برنامه های حبس زدایی درتعامل محاکم قضایی با زندانها محقق می گردد

در راستاي تعامل هرچه بیشترزندانها با محاكم قضايي و سياست كاهش جمعيت كيفري و اجراي بهتر اولويتهاي سازماني، علی صمدی معاون دادستان و رئیس دادسرای ناحیه ۱  بهمراه دوتن ازقضات این دادسرا به دعوت ایرج فتاحی مدیرندامتگاه مرکزی کرج از این مرکزبازدیدنمودند.

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه کرج ، درابتدای این دیدار ایرج فتاحی  مدیر ندامتگاه به تشریح اقدامات وفعالیتهای صورت گرفته درزمینه اجرای برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پرخطروکاهش جمعیت کیفری توضیحاتی بیان نمود. سپس صمدی رئیس دادسرای ناحیه  1 درسخنانی توفیق برنامه های حبس زدایی  ر ا درگرو تعامل بیشتر محاکم بازندانهاوحضوربیشترقضات درزندانها دانست .

در ادامه مدعوین با حضور در دفتر معاون داخلی ندامتگاه  به بررسی پرونده زندانیان پرداخته و با بازديد از قسمتهاي مختلف از جمله بهداري ، اداره فرهنگی و تعدادي از سالنها از نزدیک با مددجویان گفتگو و به مشكلات قضايي مددجويان  رسيدگي و دستورات لازم را در خصوص حل مشكل برخي از آنها صادر نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار