بازدید روسای زندانهای منطقه ۷ کشور از ندامتگاه مرکزی کرج

در بازدید روسای زندانهای منطقه ۷ کشور از ندامتگاه مرکزی کرج عنوان شد:

محیط زندان، محیطی آسیب زا است اگر نسبت به پرسنل، شخصیت و حرمت وی توجهی نشود آسیب متوجه او می شود و بی تفاوتی به عنوان یک بحران خاموش در بین کارکنان شکل می گیرد.

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : به منظور پیشبرد اهداف بلند سازمانی و سیاست های کلی سازمان مبنی بر آموزش هرچه بهتر و بیشتر ، روسای زندانهای منطقه ۷ کشور از ندامتگاه مرکزی کرج بازدید کردند.

بنابراین گزارش ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ضمن خوش آمد گویی و تبریک بمناسبت  دهه مبارک و میمون فجر گفت : طلوع دوباره خورشید حق طلبی، ظلم ستیزی و عدالت خواهی در دستان معمار کبیر انقلاب و فرصتی مغتنم برای یاری گرفتن از رهنمودهای مقام معظم رهبری و درس آموزی از خون سرخ و آتشین مردان و زنانی است که نهال انقلاب را با عشق و اشتیاق کاشتند و با ایمان و اعتقاد آن را به چهل و یک سالگی رساندند.

وی همچنین  ادامه سخنانش به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی هر سازمان اشاره داشت و گفت: محیط زندان، محیطی آسیب زا است اگر نسبت به پرسنل، شخصیت و حرمت وی توجهی نشود آسیب متوجه او می شود و بی تفاوتی به عنوان یک بحران خاموش در بین کارکنان شکل می گیرد.

فتاحی , همچنین با اشاره به توانمندسازی نیروی انسانی اظهار داشت: هرچند تکنولوژی، سرعت و دقت را افزایش می دهد اما نقش نیروی انسانی مهم است و توجه به آموزش سازمانی و فراهم نمودن شرایط ادامه تحصیل آنان در مقاطع دانشگاهی مهم است.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور مدیران و روسای زندانهای منطقه ۷ کشور در ندامتگاه ، حاضرین را دعوت به حضور میدانی در اندرزگاههای مختلف ندامتگاه کرد .

گفتنی است روسای زندانهای منطقه ۷ کشور در طی دو روز متوالی از ندامتگاه بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار