توقف اجرای حکم قصاص در ندامتکاه مرکزی کرج

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : دومین توقف اجرای حکم قصاص نفس  طی هفته گذشته در ندامتگاه مرکزی صورت پذیرفت .

بنابر این گزارش :  با توجه به اجرای دستور مقام قضائی مبنی بر اجرای حکم قصاص محکومین ص – ع و    م – ج در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری ، با رایزنی  محمد عنبری رئیس شعبه ششم اجرای احکام و قاضی اجرای حکم و ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج و دیگر مسئولین و مددکاران حاضر در پای چوبه دار موفق به اخذ رضایت نسبی از اولیای دم  شوند و مهلت سه ماهه برای محکومین اخذ نمایند .

ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه  در این باره افزود : درست است که محکومین باید قصاص شوند ولی ما تمام تلاش خود را اول  برای رضای خدا و دوم رضایت اولیای دم بکار می بندیم و کار خدایی و وظیفه انسانی خود  می دانیم  وبرای جلب رضایت تلاش می کنیم ودر این راه الحمدلله تاکنون موفق بودیم و امیدوارم خدا ما را در راه خیر کمک نماید و  باعث آرامش قلبی همه ما گردد.

فتاحی همچنین در خصوص عفو و گذشت گفت :   یكی از این مكارم والا و بلكه به قول امام علی “علیه السلام ” تاجی زینت بخش بر سر همه آنهاست  ؛ العفوُ تاجُ المكارِمِِ  ؛گذشت زینت بزرگواریهاست.این خوی پسندیده، پرتوی از مسرّت واقعی و موجی از عواطف و احساسات انسان دوستانه را در دلها ایجاد می كند. كینه ها و دشمنی ها را از آن می زداید و موجب می شود كه خصم دست از خصومت برداشته و طرح دوستی و محبّت بریزد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار