تشویقی حفظ یک جز قرآن یکماه مرخصی است

کاظمی معاون دادستان مرکز استان البرز در جلسه ای که به منظور هماهنگی جهت تسریع و تسهیل در حل مشکلات زندانیان   و کاهش جمعیت کیفری با حضور شهیدی خواه قاضی ناظر بر زندان و روسای زندانهای استان البرز ومدیر عامل  بنیاد تعاون تسکیل گردید گفت  : حفظ یک جز قرآن توسط زندانیان یکماه مرخصی تشویقی دارد  .

وی افزود : مطالعه هر کتاب  توسط زندانیان نیز  نیز پنج روز مرخصی خواهد داشت .

 

 

 

معاون دادستان کرج اظهار داشت :امنیت جامعه برای ما از همه چیز مهمتر است اما زندانیانی هستند که معمولا از بد حادثه گرفتار آمده اند و خانواده آنها در غیاب وی ممکن است آسیب ببینند این دسته از زندانیان که شرایط مساعدت را دارند و از طریق شورای انظباطی زندان و قاضی ناظر تایید شده اند رای بازی داده می شود یعنی با گذاشتن سند می تواندد در خارج از زندان فعالیت نموده و از زندانیان رای باز زندان باز به حساب خواهند آمد .

وی به نقل از مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان البرز گفت : طی قرار داد با شهرداری کرج در حال حاضر زندانیان رای باز به کمک منابع طبیعی رفته و با ۴هزار چاله ۱۲۰هکتار از منطقه برغان را درختکاری خواهند نمود که در نوع خود این اقدام بسیار ارزشمند است .

کاظمی از اجرای دستور العمل سه ماه پایان حبس خبر داد و تصریح نمود : باتوجه به ضرورت حبس زدایی هدفمند این مهم در دستور کار دادسرای کرج می باشد وهم اکنون اجرا می شود

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار