تجلیل  مدیر کل زندانهای استان البرز از کارکنان اداره  آگاهی و عملیات کرج

جبار باقری مدیر کل زندانهای استان  البرز از کادر انتظامی اداره آگاهی کرج طی جلسه ای تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز؛ در ابتدا این جلسه مدیر کل محترم زندانهای استان البرز در جمع فرماندهان و پرسنل اداره آگاهی کرج ضمن اشاره به تاریخچه زندانبانی در ایران گفت : در طول سالیان دور زندانها در تمامی نقاط کشور تحت نظارت شهربانی سابق اداره می شد ، بعد از انقلاب اسلامی  شورای سرپرستی زندانها شکل گرفت اما همچنان نیاز به تجارب کادر انتظامی  محسوس بود و بعد از تشکیل سازمان زندانها این تعامل سمت و سوی هدفدار تری به خود گرفت واصلاح و تربیت مددجویان پررنگ تر از سایر ماموریت ها از قبیل نگهداری صرف و….. ظاهر شد و در تمام این سالها همواره نیروی انتظامی در کنار همکاران بنده زحمات زیادی  را در اجرای ماموریت هاعهده دار بوده اند.

مدیر کل زندانهای استان البرز تصریح نمود : امروز بنده و همکارانم خدمت شما رسیدیم که به پاس این تعامل مناسب و موثر با اهدای لوح تقدیر ودرود و صلوات از شما عزیزان قدردانی نماییم  .

گفتنی است در ادامه  باحضور فرمانده اداره آگاهی کرج  و معاونین ، روسای زندانها ، و فرماندهان یگان حفاظت زندانهای استان البرز با اهدای لوح تقدیر وهدیه از کادر انتظامی اداره آگاهی کرج تقدیر به عمل آمد .

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار