تجلیل از مددجویان فعال فرهنگی و قرآنی در ندامتگاه مرکزی کرج

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج ، در راستای برنامه های اصلاحی و تربیتی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و  به منظور قدردانی از مددجویان فعال در عرصه های فرهنگی و قرآنی ، تجلیل گردید.

در این مراسم مددجویانی که در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری به ویژه فعالین قرآنی، تواشیح، تئاتر و … مورد قدردانی قرار گرفتند.

فتاحی ، مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ،  با حضور در این جلسه ، ضمن تقدیر و تشکر از مددجویان فعال در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری به ویژه فعالین قرآنی با اشاره به حدیث «من لم یشرک المخلوق لم یشکر الخالق» بیان کرد: قدردانی و اهمیت قائل شدن به مددجویان سالم و فعال در زندان، موجب اصلاح و تربیت و بازگشت هر چه سریعتر و بهتر آنان و سایر مددجویان به زندگی سالم می گردد.

وی همچنین افزود: با رهنمون شدن مددجویان به سمت کارهای مثبت و ایجاد انگیزه در بین آنان به زندگی سالم و سودمند با هدف اصلاح و تربیت مشارٌالیهم، امیدواریم بتوانیم در راه نیل به اهداف عالیۀ سازمانی گامی برداریم.

همچنین در این خصوص  شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه هدف از برگزاری این مراسم را تقویت روحیه و همچنین ایجاد انگیزه برای سایر مددجویان عنوان کرد و افزود راه قرآن که چراغ هدایت برای همه ما انسانها می باشد و استفاده از رهنمودهای قرآنی در جامعه و بیش از جامعه ، جامعه زندان  که واقعاً انسانهای نیازمند وجود دارد باید استفاده شود.

در پایان نیز فتاحی مدیر ندامتگاه با اهداء جوایزی از مددجویان  فعال در عرصه های قرآنی و فرهنگی تجلیل به عمل آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار