به قدر سهم خود برای توسعه ایران اسلامی تلاش کنیم

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز با همت اداره اشتغال و حرفه آموزی جلسه ای را با مددجویانی که در این حوزه فعالیت می کنند در حسینیه مرکزی ندامتگاه برگزار کرد.

بنابراین گزارش مدیر کل زندانهای استان البرز درابتدای جلسه با حمایت از شعار سال ۹۷که حمایت از کالای ایرانی می باشد گفت : هرکسی از ما به قدر سهم خود طبق فرامین و فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت اله امام خامنه ای ، وظیفه داریم و مسئول هستیم در این راستا گام برداریم و با حمایت از کالای ایرانی از ایرانی بودن خود دفاع کنیم .

باقری همچنبین در این جلسه که کلیه مسئولین ستادی و اداری و روسای اندرزگاهها حضور داشته اند تاکید کرد و خواست تا در این راستا هر چقدر می توانند با رعایت نکات حفاظتی و ایمنی گام در تسریع تولیدات صنایع دستی مددجویان بردارند و حمایت ویژه داشته باشند .

مدیر کل زندانهای استان البرز همچنین در پاره ای از سخنان خود خطاب به آن مددجویانی که در عرصه تولید و اشتغال فعالیت مثمر به ثمری دارند گفت من از آن مددجوی زحمت کش و با شرفی که با اشتغال نشسته خود همچون  قلاب بافتنی و …  خرج و مخارج خود و خانواده اش  را با  این تولیدات تامین می کند و اجازه نمی دهد تا خانواده اش دست نیازبه سوی کسی دراز کند را می بوسم و افتخار می کنم .

وی همچنین از مسئولین امر حوزه اشتغال خواست تا در خصوص تامین نیازهای و وسایل و ابزار کارهای اولیه اقدامات وافر را انجام نمایند و تعداد مددجویان در این حوزه افزایش داده و همچنین از مددجویان خواست تا با ابتکار عمل خود ، کارهای صنایع دستی را از نظر ظرافت وکیفیت ارتقاء بخشند تا مورد پسند همگان قرار گیرد .

این گزارش می افزاید مدیر کل زندانهای استان البرز به سئوالات  برخی از مددجویان  پاسخ داد . و در تسریع روند مشکلات آنان دستورات لازم را صادر کرد.

در پایان این بازدید مدیر کل زندانهای استان البرز  از مسئولین و روسای اندرزگاه ها جلسه ویژه ای در خصوص دیدار با مددجویان فوق برگزار کرد تا امورات و چالش های پیش رو برطرف کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوارابزار