برگزاری مسابقات ورزشی برای سربازان وظیفه ندامتگاه فردیس

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های طناب کشی، طناب زنی و مچ اندازی برای سربازان وظیفه برگزار گردید که در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم هر رشته در مراسمی جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

معتقد سرپرست ندامتگاه در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران برتر در گفتگویی با روابط عمومی با اشاره به این که داشتن روحه ی شاد و بانشاط برای سربازان زندان ضرورتی انکار ناپذیر است اظهار داشت: از آنجایی که اضطراب و استرس در زندانها در مقایسه با جاهای دیگر بیشتر است اگر سربازان ما با ورزش و هر آنچه که زمینه روحیه ی نشاط انگیز را فراهم میکند خود را در این محیط استرس زا حفظ نکنند هم خود با مشکلات عدیده ای مواجه شده و هم سیستم زندانبانی را مختل می نمایند. تلاش همه ما در ندامتگاه فردیس بر این است که با انجام برنامه های فرهنگی و ورزشی زمینه ی سلامت و شادابی جوانان عزیزمان را فراهم کنیم .

معتقد با بیان این که سلامتی سربازان ضامن برقراری امنیت در ندامتگاه است گفت: ایجاد امنیت در زندانها در گرو داشتن سربازانی سالم و بانشاط است چرا که هم این عزیزان و هم مددجویان امانتی هستند که از سوی خانواده و دستگاه قضا برای مدتی به ما سپرده شده اند که این مهم وظیفه ی ما را در امانتداری و سلامت ایشان که بهترین سرمایه های جامعه ی اسلامی است را صد چندان می کند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار