برگزاری لیگ مسابقات والیبال ویژه مددجویان بمناسبت هفته دفاع مقدس در ندامتگاه مرکزی کرج

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه مرکزی کرج : بمناسبت گرامیداشت  هفته دفاع مقدس وهمزمان  با آغاز هفته  دفاع مقدس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه  یک دوره مسابقات لیگ والیبال  ویژه مددجویان در سالن ورزشی برگزار نمود.

 در حاشیه این مسابقات ایرج فتاحی مدیر ندامتگاه مرکزی کرج ، با اشاره به تاثیر فعالیت های ورزشی بر روح و جسم مددجویان عنوان کرد: تاثیرات مثبت فعالیت های ورزشی بر جسم و روح افراد بر هیچ کس پوشیده نیست و حال که به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی، امکانات قابلی در زندان ها تعبیه گردیده، باید افراد را به سمت و سوی این فعالیت ها سوق داده و ضمن تبلیغات موثر اعم از مکتوب و تئوری، مددجویان را از این ناثیرات به صورت شفاف آگاه نمود. وی اضافه کرد: وجود نیروهای متخصص فرهنگی و ورزشی در زندان ها خود عاملی دیگر در ترغیب مددجویان به سمت  فعالیت های ورزشی می باشد که کیفیت مطلوب برگزاری این مسابقات خود گویای این مهم می باشد.

در همین راستا ،احمد شربتی علائی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی نیزگفت ، دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بیبدیل فرزندان این مرز و بوم و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است .

شربتی علائی  اضافه کرد در این دوره از مسابقات یازده تیم از اندرزگاههای مختلف شرکت کرده که به صورت دوره ای با هم دیدار می کنند و این امر باعث نشاط و همدلی و همسوئی مددجویان شده است .که در پایان مسابقات به تیم های برتر جوایزی نفیس اهداء خواهد شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار