برگزاری جلسه شورای اداری ندامتگاه فردیس

به گزارش روابط عمومی ندامتگاه فردیس نخستین جلسه ی شورای اداری ندامتگاه پس از حضور معتقد سرپرست ندامتگاه فردیس در سالن کنفرانس این ندامتگاه برگزار گردید.

در آغاز این جلسه که با شرکت مسئولان دوایر تشکیل گردید نخست حجت الاسلام پیری به بیان نکات قرآنی و اخلاقی پرداخت و سپس معتقد در سخنانی با اشاره به ضرورت همکاری و تعامل بخشها در پیشبرد اهداف سازمانی اظهار داشت: همه ی ما اعضای یک پیکریم که در راستای اهداف مقدس و مشترکی تلاش میکنیم.

وی با تاکید به اینکه قوانین حرف اول و آخر را میزند گفت:  همه ی ما باید تابع قوانین باشیم حتی رفتارهای سلیقه ای و تفسیرهای خدای ناکرده نادرست ما از قوانین و بخشنامه ها می تواند برای ما و ساختار مشکلات بسیاری را ایجاد نماید البته قوانین و بخشنامه های ما به حمدالله آنقدر شفاف و روشن است که موجب سوء برداشت نشود ولی باید مراقب و هوشیار بود و از رفتارها و اعمال نظر سلیقه ای بشدت پرهیز نمود.

در ادامه مسئولان دوایر مختلف ضمن صحبت و ارائه ی گزارش عملکرد از واحد خود، به بیان مشکلات و نقاط قوت و ضعف واحد خدمتی شان پرداختند که معتقد نیز با بررسی مشکلات موجود و ارائه ی راهکارهای مختلف با جمع بندی صحبتهای طرح شده جلسه را به پایان برد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

رفتن به نوار ابزار